reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dobry wieczór Dziewczyny.

Widzę że przybyło nas tu sporo dzisiaj [emoji4][emoji4][emoji4] witam wszystkie Mamusie i życzę Każdej z nas i sobie również zdrowych Maleństw. [emoji173]

Ja dziś po szybkich wizytach lekarskich z racji choroby, przedłużania zwolnienia itd.
Rodzinna mnie osłuchała i wszystko jest ok. ale zwolnienia na 100% nie chciała wypisać, więc poszłam do mojego ginekologa i nie było problemu.
Umówiłam się też na wizytę na prenatalne i mam na 12.03.
Mam migrenę więc odpadam...

Mamisia jak Twój synek?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę A ja jeszcze nie mam mdłości. Może to dobrze ? Piersi mnie bolą i mam biały śluz jak krem. Czasami mnie ćmi głowa Ale mdłości jeszcze nie zanotowałam
Aga to na pewno dobrze. Mnie w pierwszej ciąży ani razu nie zemdlioło [emoji4] tylko się cieszyć [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie od czasu do czasu delikatne mdlosci i troche piersi mnie bola, nic poza tym [emoji4]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wam powiem że od kiedy jestem w ciąży ani razu nie bolała mnie głowa. Wcześniej jej jednak dość często, nawet jak nie bolała to tak ćmiła....a teraz cud!! Wspaniałe uczucie- zwłaszcza dla kogoś kto bał sie czasami oczy otworzyć. Z dwojga złego i doświadczenia jednego i drugiego bardziej znośny jest dla mnie ból brzucha w ciąży niż ból głowy bez ciąży...[emoji5]️

f2w3yx8dzn9qtsaa.png
 
reklama
Do góry