reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja niby tez nosze pod serduchem chlopaka a cera zrobila mi sie przeokropna. Tak jak teraz nie wygladalam nawet jako nastolatka a dodam, ze mialam wtedy spore problemy z cera.. Pryszcz na pryszczu a jak wyjda to trzymaja sie na buzi miesiac :( wole nie ogladac sie w lustrze bo robi mi sie smutno, ze tak brzydko wygladam. Nawet makijaz niewiele daje bo to sa takie wielkie bomby ze nic ich nie przykryje..
No chyba ze na dzisiejszej wizycie cos sie zmieni i lekarz powie, ze jednak dziewczynka :-D wizytuje o 15.15 ale znajac ta przychodnie to do gabinetu wejde o 17:hmm: troche sie denerwuje ta wizyta wiec trzymajcie kciuki zeby z malenstwem bylo wszystko dobrze o_O
Takie uroki ciąży. Dermatolog mówił mi wtedy, że w ciąży cera raczej się poprawia ale u kilku % pacjentek jest odwrotnie.
Mówiłam coś ze dochodzę do siebie ? Od wczoraj wieczorem straciłam głos. Właśnie wróciłam od lekarza - antybiotyk. I dostałam jeszcze lekki opitol że jak następnym razem złapie mnie infekcja mam nie zwlekać bo się w domu dokuruje tylko od razu przychodzić żeby na patologii ciąży nie wylądowała.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrówka kochana:)
 
reklama
Mówiłam coś ze dochodzę do siebie ? Od wczoraj wieczorem straciłam głos. Właśnie wróciłam od lekarza - antybiotyk. I dostałam jeszcze lekki opitol że jak następnym razem złapie mnie infekcja mam nie zwlekać bo się w domu dokuruje tylko od razu przychodzić żeby na patologii ciąży nie wylądowała.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrówka! Antybiotyk... porządnie cię rozłożyło[emoji852]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Mówiłam coś ze dochodzę do siebie ? Od wczoraj wieczorem straciłam głos. Właśnie wróciłam od lekarza - antybiotyk. I dostałam jeszcze lekki opitol że jak następnym razem złapie mnie infekcja mam nie zwlekać bo się w domu dokuruje tylko od razu przychodzić żeby na patologii ciąży nie wylądowała.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

eh..tak to jest ja też czekałam, myślałam że krople do ucha, krople do nosa i witaminy wystarczą, a jednak nie i od dzisiaj mam antybiotyk, mam nadzieję, że mi teraz przejdzie :( a taki ból czoła mam od zatok i tony chusteczek są potrzebne..
 
Ja niby tez nosze pod serduchem chlopaka a cera zrobila mi sie przeokropna. Tak jak teraz nie wygladalam nawet jako nastolatka a dodam, ze mialam wtedy spore problemy z cera.. Pryszcz na pryszczu a jak wyjda to trzymaja sie na buzi miesiac :( wole nie ogladac sie w lustrze bo robi mi sie smutno, ze tak brzydko wygladam. Nawet makijaz niewiele daje bo to sa takie wielkie bomby ze nic ich nie przykryje..
No chyba ze na dzisiejszej wizycie cos sie zmieni i lekarz powie, ze jednak dziewczynka :-D wizytuje o 15.15 ale znajac ta przychodnie to do gabinetu wejde o 17:hmm: troche sie denerwuje ta wizyta wiec trzymajcie kciuki zeby z malenstwem bylo wszystko dobrze o_O
Trzymam kciuki :) jeszcze jakiś miesiąc temu mogłabym Ci przybić piąteczkę. Tak okropnej cery nie miałam chyba nigdy, pryszcz na pryszczu. Teraz jest zdecydowanie lepiej, można powiedzieć, że normalnie :) I też niby u mnie chłopak
 
Kochana a brałaś pod uwagę alergię ??
One też lubią się w ciąży uaktywniać.
Mój mąż np jak zje jaja to dwa dni później cały wysypany w ropnych, głębokich, rozognionych krostach.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Z racji tego ze nigdy nie mialam zadnych alergii w ogole o tym nie pomyslalam. Chyba zapisze sie do dermatologa i zobacze co mi powie..
 
reklama
@KatiNails , @madziula92 zycze Wam szybkiego powrotu do zdrowia :*
@GorzkaPomarańcza. Sama Ci sie cera unormowala czy cos zrobilas? Ja caly czas jestem na luteinie i tak sie czasem zastanawiam czy to nie przez to ze lekarz wciaz jeszcze kaze mi sie faszerowac tymi hormonami moja cera wciaz jest w tak paskudnym stanie..
 
Do góry