reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jestem po wizycie, bylo dziwnie :hmm: Troche sie zmartwilam bo lekarz baaaardzo dluglo sluchal serduszka. Co chwile inaczej "chwytal" sygnal i dalej sluchal. Potem powiedzial ze ok ale dodal ze serce dziecka zbadaja dokladnie na usg polowkowym :confused2: do tego dodal ze dobrze by bylo zebym pomiedzy kolejna wizyta u niego (a przyjmuje dopiero za 3 tyg) poszla na wizyte do jakiegos innego lekarza tak zeby dmuchac na zimne i tez po to zeby zrobic sobie posiew z pochwy bo on mi takiego badania zrobic nie moze bo nie ma tego w kontrakcie z nfz.. A do lekarki do ktorej polecal mi isc nie bylo juz terminow wiec sie nawet nie zapisalam :hmm:
Nadal nie jestem pewna plci. Lekarz powiedzial tylko ze stawia na chlopca ale nie byl zbyt pewny :no:
Za 2 tygodnie mam polowkowe. Bede czekac na nie z niecierpliwoscia przez ta dzisiejsza wizyte.. Ehh.
Do tego znowu nie dostalam zadnego skierowania na morfologie ani zadne inne badanie. Co mnie troche dziwi no ale najwyzej zrobie sobie prywatnie.
A na wstepie wizyty powiedział, ze ma nadzieje ze nie potrzebuje zwolnienia lekarskiego bo skonczyl mu sie bloczek z drukami. Na szczescie to mi bylo na reke bo nie chcialam teraz zwolnienia bo planuje teraz zabrac w pracy urlop zeby dostac pieniadze na wczasy pod grusza. Wiadomo kasa sie przyda ;)
 
reklama
Hej ja po wizycie u gina i zarazem ogólnego i stwierdził że Alt rośnie bo mam 45 zamiast do 30 a ja mowie a skąd wiadomo że przed ciąża nie mislam takich wyników skoro nigdy nie robiłam tego badania to zaczął fiziowac że do szpitala trafię na 6miesięcy to mu powiedziałam że zostały mi tylko 4 miesiące (zarcik) to się oburzyl hihi ale dał na za tydzień na Alt żeby powtórzyć stosować dietę i brać hepatil ale się troszku boję bo te leki to nie są wskane w ciąży pojadę w poniedziałek do laboratorium zrobię alt prywatnie i zobaczę co się będzie dziać czy będzie rosło czy też nie i wtedy dopiero zacznę brać leki oj mówię Wam jak nie urok to.....a na te uciski w klatce piersiowej to stwierdzile że narządy mnie uciskaja jak tu kaska już pisała. Się zobaczy :rolleyes:powiem Wam gdybym na nim nie wymusiła tych badań w kierunku cholestazy to gów...bym ją wiedziała i on ze są podwyższone bo jak byłam prywatnie u niego to stwierdził że uczulenia na pewno na coś jestem a jak poszłam do przychodni to dopiero dal mi na badania a teraz paziuje ze mi wynik rośnie :p
 
Ja jakos wole sama.. nie lubie gdy ktos za mnie cos robi.. zawsze sama wszystko robilam od 15 lat wiec przyzwyczajenie ;)
Mi to w sumie nie przeszkadza :) tylko wkurzam się że np ktoś mi pomaga i robi coś nie tak jak bym chciała.. głupio się odezwać a sama nie mogę tego zrobić. To jest mega wkurzające . Taka bezradność. Ale po ciąży zniknie :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie, bylo dziwnie :hmm: Troche sie zmartwilam bo lekarz baaaardzo dluglo sluchal serduszka. Co chwile inaczej "chwytal" sygnal i dalej sluchal. Potem powiedzial ze ok ale dodal ze serce dziecka zbadaja dokladnie na usg polowkowym :confused2: do tego dodal ze dobrze by bylo zebym pomiedzy kolejna wizyta u niego (a przyjmuje dopiero za 3 tyg) poszla na wizyte do jakiegos innego lekarza tak zeby dmuchac na zimne i tez po to zeby zrobic sobie posiew z pochwy bo on mi takiego badania zrobic nie moze bo nie ma tego w kontrakcie z nfz.. A do lekarki do ktorej polecal mi isc nie bylo juz terminow wiec sie nawet nie zapisalam :hmm:
Nadal nie jestem pewna plci. Lekarz powiedzial tylko ze stawia na chlopca ale nie byl zbyt pewny :no:
Za 2 tygodnie mam polowkowe. Bede czekac na nie z niecierpliwoscia przez ta dzisiejsza wizyte.. Ehh.
Do tego znowu nie dostalam zadnego skierowania na morfologie ani zadne inne badanie. Co mnie troche dziwi no ale najwyzej zrobie sobie prywatnie.
A na wstepie wizyty powiedział, ze ma nadzieje ze nie potrzebuje zwolnienia lekarskiego bo skonczyl mu sie bloczek z drukami. Na szczescie to mi bylo na reke bo nie chcialam teraz zwolnienia bo planuje teraz zabrac w pracy urlop zeby dostac pieniadze na wczasy pod grusza. Wiadomo kasa sie przyda ;)
Za dwa tygodnie połówkowe to będziesz wiedzieć coś więcej[emoji4] Głowa do góry[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Jestem po wizycie, bylo dziwnie :hmm: Troche sie zmartwilam bo lekarz baaaardzo dluglo sluchal serduszka. Co chwile inaczej "chwytal" sygnal i dalej sluchal. Potem powiedzial ze ok ale dodal ze serce dziecka zbadaja dokladnie na usg polowkowym :confused2: do tego dodal ze dobrze by bylo zebym pomiedzy kolejna wizyta u niego (a przyjmuje dopiero za 3 tyg) poszla na wizyte do jakiegos innego lekarza tak zeby dmuchac na zimne i tez po to zeby zrobic sobie posiew z pochwy bo on mi takiego badania zrobic nie moze bo nie ma tego w kontrakcie z nfz.. A do lekarki do ktorej polecal mi isc nie bylo juz terminow wiec sie nawet nie zapisalam :hmm:
Nadal nie jestem pewna plci. Lekarz powiedzial tylko ze stawia na chlopca ale nie byl zbyt pewny :no:
Za 2 tygodnie mam polowkowe. Bede czekac na nie z niecierpliwoscia przez ta dzisiejsza wizyte.. Ehh.
Do tego znowu nie dostalam zadnego skierowania na morfologie ani zadne inne badanie. Co mnie troche dziwi no ale najwyzej zrobie sobie prywatnie.
A na wstepie wizyty powiedział, ze ma nadzieje ze nie potrzebuje zwolnienia lekarskiego bo skonczyl mu sie bloczek z drukami. Na szczescie to mi bylo na reke bo nie chcialam teraz zwolnienia bo planuje teraz zabrac w pracy urlop zeby dostac pieniadze na wczasy pod grusza. Wiadomo kasa sie przyda ;)
Hmm to rzeczywiście trochę taka dziwna ta wizyta. W sumie skoro za 2 tyg idziesz na połówkowe, to po co miałabyś iść jeszcze w ciągu tych 3 tygodni do innego lekarza.
Jeśli chodzi o posiew z pochwy, ja miałam robione przez położną, więc może sobie to zrób tylko u położnej :)

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
@.rudzielec piegów to ja Ci zazdroszczę :D ja mam takie brązowe plamki nierównomierne, najwięcej chyba pod oczami. Moja siostra kosmetolog stwierdziła, że to widocznie zmiany ciążowe.
@Luiza. moja mama jest też pedantnką, mieszkanie z nią to była katorga. W kółko tylko sprzątanie i sprzątanie i to takie na błysk. Chyba dlatego ja zmęczona jej wymaganiami nie spinam się ze sprzątaniem i tak ciężko mi się zawsze zebrać :D
@martini31 nie martw się na zapas, dobrze, że to tylko 2 tygodnie do badań, które na pewno Cię uspokoją:)
A co do firanek to też nie posiadam :D Mam takie widoki za oknem, że znajomi jak przychodzą to się zachwycają :) kraniec dużego miasta robi swoje
 
Ja jestem właśnie taka pedantka . Codziennie jak tylko wstanę muszę wysprzątać cały dom , codziennie myje łazienkę itd . Wszędzie widzę kurz . Moja mama mówi ze po porodzie mi się odmieni i już nie będzie mi to przeszkadzało :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana, pani w rejestracji u rodzinnego powiedziała, że ją nie interesuje moja ciąża, bo ma masę chorych ludzi. I jak chce z nimi siedzieć to mogę przyjść. Może lekarz mnie przyjemnie, a może nie...



20 sierpnia 2018
Co za tupet... :( Dlatego omijam ile wlezie państwową służbę zdrowia.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co za tupet... :( Dlatego omijam ile wlezie państwową służbę zdrowia.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też :) tylko niestety nie zawsze się da [emoji14]
Ale dostaje gorączki jak mam iść na NFZ do lekarza a w szczególności prosić o skierowanie :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
:-) :)Dobry ! Obudziłam sie z bólem głowy,No lepiej byc nie mogło. Zrobiłam sobie kakao i teraz mały łobuz szaleje w brzuchu tylko czuje jak sie odbijaod ścianek macicy:laugh2:
Co do NFZ to sie nie wypowiadam, porażka i tyle ! Jak pojechałam na wizyte do pediatry z dzieckiem co miało 40 stopni to kazali mi czekać w kolejce i przepuszczać jakieś babcie po recepty! Jak zrobiłam awanturę to łaskawie mnie wpuszczono No sorry dziecko leci mi na rękach dosłownie a ludzie udają źe nie widza tak jak Panie pielęgniarki które kazały mi czekać ..

Czy Wy tez tak nisko czujecie ruchy ,na lini bioder a nieraz jeszcze niżej? Nie wiem czy to złudzenie czy rzeczywiście tak nisko kopie malusźek
 
Do góry