reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dziewczyny nie ma co porównywać specjalizacji. Chociaż u nas czy pediatra czy ginekolog to podobne ceny
Może w mieście bo u mnie dobry pediatra bierze 50 zł. 60 jak przyjedzie do domu . A taki stary internista co zawsze jest tylko jedna choroba to bierze 100 zł :D wiem że ceny są różne zależnie od specjalizacji tylko nie mogę zrozumieć dlaczego :) ale już nie moja w tym głowa . Pewnie jakbym była lekarzem to też bym darła kasę jak większość :D
 
Jeśli jest umówiona to niestety najczęściej na zimno. Warto porozmawiać z lekarzami czy w danym szpitalu jest możliwość podania oksy przed zrobieniem cięcia żeby właśnie nie było na zimno. Ale niestety niewiele szpitali to praktykuje

Żeby podali po to , żeby zaczal się poród a dopiero później CC ? Ale raczej nie będę rozmawiała z lekarzem o cięciu. Jeśli nie będę miała wskazania to zdecyduje się na poród naturalny. Musze się do tej myśli przyzwyczaic :p
 
Też zazdroszczę :D w ciąży takie bóle pleców, a za ścianą tata masazysta :D
Ale wiecie że w ciąży na masaż też powinno się dostać w ciągu 7 dni na nfz? :) I jeżeli bolą was plecy to rodzinny powinien bez problemu wystawić skierowanie na masaż ;) ja już korzystałam . Wiadomo nie jest to taki masaż jak przed ciążą ale zawsze coś ;)
 
Może w mieście bo u mnie dobry pediatra bierze 50 zł. 60 jak przyjedzie do domu . A taki stary internista co zawsze jest tylko jedna choroba to bierze 100 zł :D wiem że ceny są różne zależnie od specjalizacji tylko nie mogę zrozumieć dlaczego :) ale już nie moja w tym głowa . Pewnie jakbym była lekarzem to też bym darła kasę jak większość :D
Powolanie z wiekiem sie wykrusza i zostaje rutyna ;)
 
reklama
Może nie tak od razu. Ale jest taka myśl o trzecim dziecku. A wiem ze jak będę zwlekać to będzie trudniej się zdecydować wiec albo od razu albo wcale.

Podziwiam :) ja bym chyba nie dała rady zajmować się niemowlakiem i być w ciąży jednocześnie. Balabym się np. nakazu leżenia , nie miał by wtedy kto się zająć dzieckiem. Ale z drugiej strony dwójka praktycznie za jednym zamachem to też dobra sprawa. Różnica wieku minimalna, ty już masz wszystko za sobą. Tylko wychować :)
 
Do góry