reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja nigdy nie byłam u endokrynologa i nigdy nie miałam usg tarczycy więc nie mam pojęcia nawet czy jest do tego specjalna aparatura. Mój gin ma sprzęt nowy zdjęcia w 3d i w kolorze robi i tym mi robił usg tarczycy.
To super masz. Ale to są właśnie plusy mieszkania w większym mieście.. u mnie ledwo miejsca do prywatnych lekarzy sa. I kiedy chcesz to włącza 3d ?
 
reklama
Oj wiem o czym mówisz.. ja mam 22 lata i też piersi ze znajomych założyliśmy rodzinę .. nawet znajomi mojego męża który ma 26 lat też są wolni ciągle. Ale to nie jest takie przyjemne wszystko bo oni jak tylko dowiedzieli się o ciąży to inaczej nas traktują . Wola właśnie imprezy i picie alkoholu a my już jesteśmy nudnym małżeństwem. Dobrze że mamy fajnych sąsiadów. Co prawda mają około 30 lat ale spotykamy się regularnie na jakąś kawkę czy dłuższe posiadowki , albo spacery :)
U nas to samo. Niby cały czas utrzymujemy kontakty, ale traktują nas jak nudne małżeństwo. Moje 2 najbliższe przyjaciółki to singielki i tyle flirtów co one miały w ciągu ostatniego pół roku to ja przez całe życie nie miałam :D i tak jak mówisz wolą imprezy, kluby, alkohol i fajki w weekend niż np spokojne spotkanie ze mną.
 
Jaka ty młodziutka jesteś :) ja mam 27 lat, a wśród moich znajomych tylko jedni mają dziecko i my będziemy drudzy. A inni to żyją od piątku do piątku, imprezy i upijanie się do 6 rano :D więc podziwiam jak ktoś w tak młodym wieku jest dojrzały.

Nie wiem , to może jest coś ze mną nie tak :D bo wolę ugotować obiad, iść na spacer z K i Alicja niż szykować się na wieczorna imprezę. :) Cieszy mnie meblowanie naszego nowego mieszkania, zamierzamy się pobrać z moim może w przyszłym roku. A co moich rówieśników to są tacy którzy też już mają swoje rodziny ale też tacy którzy właśnie żyją od piątku do piątku ale z takimi nie utrzymuje kontaktów :)
 
U nas to samo. Niby cały czas utrzymujemy kontakty, ale traktują nas jak nudne małżeństwo. Moje 2 najbliższe przyjaciółki to singielki i tyle flirtów co one miały w ciągu ostatniego pół roku to ja przez całe życie nie miałam :D i tak jak mówisz wolą imprezy, kluby, alkohol i fajki w weekend niż np spokojne spotkanie ze mną.
Czyli też masz deficyt koleżanek ? Czy tylko mnie to spotkało :D mam jedną koleżankę co spotyka się ze mną cały czas ale i tak wyczuwam że jak np zaprosiłam ja na sylwestra to wolała jechać do miasta gdzie studiuje na jakąś grubszą imprezę.. brakuje mi koleżanki na moim etapie emocjonalnym. Co mogłabym sobie porozmawiać o problemach dorosłych , o dziecku , o gotowaniu .. i o wszystkim innym czy nawet wyjść na kawke w południe a nie tylko wieczorem jak jakiś wampir :D
 
Kurde a ja nie wiem...my mamy paczkę 13 osobową [emoji16] od lat... [emoji16] trzymamy się cały czas razem. Jedni już po ślubie, inni jeszcze wolni, ale nie nikt z tym problemu [emoji16] Kontakty się nie zmieniają[emoji16] Moja najbliższa przyjaciółka zawsze mnie wspiera [emoji16]
 
reklama
Oj wiem o czym mówisz.. ja mam 22 lata i też piersi ze znajomych założyliśmy rodzinę .. nawet znajomi mojego męża który ma 26 lat też są wolni ciągle. Ale to nie jest takie przyjemne wszystko bo oni jak tylko dowiedzieli się o ciąży to inaczej nas traktują . Wola właśnie imprezy i picie alkoholu a my już jesteśmy nudnym małżeństwem. Dobrze że mamy fajnych sąsiadów. Co prawda mają około 30 lat ale spotykamy się regularnie na jakąś kawkę czy dłuższe posiadowki , albo spacery :)
Nie przejmuj się. My też już dawno zauważyliśmy , że poodwracali się od nas "bliscy znajomi" bo dowiedzieli się ciazy. Ale lepiej nie mieć takich znajomych. Przynajmniej widzimy kto został na prawdę a kto był tylko jak by to powiedzieć.. do kieliszka.
mi ten drugi z szarym :)

Jeżeli miałabym wybierać między tymi to ten z szarym ;)

Mi tez ten drugi z szarym ;)

Dziekii :) chcemy właśnie ten zamowic w czerwcu bo ma bardzo dobre opinie, znana firma, pompowane koła no i same plusy ale co chwilę wpadam na te "mydelniczkowe" z dużą ilością jasnego różu i wtedy mam chwilę zawachania :D
 
Do góry