reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
No to ja tak samo robię u dr z certyfikatem i w klinice specjalizującej się w badaniach prenatalnych. Szkoda że każde USG nie jest takie mega ładne wyraźne . Cena też jest większa 300-350 chyba płaciłam
Ja teraz na drugie prenatalne mam u gina z certyfikatem na super sprzęcie bo specjalizują się tylko w tym. I na nfz. Dostałam skierowanie od mojej ginki na nfz
 
Wiecie co ..... ostatnio jestem ciagle bardzo głodna .... a nie mam na nic apetytu , jem chleb z masłem :rolleyes2:


Mam tak samo , jadłam ok 19 kanapki , jest 21 i mi burczy w brzuchu , co jest grane ?
Też już teraz na noc jem kanapkę z masłem bo w ciągu dnia już wszystko jem i nie mam na nic smaku , bez sensu .

Dzidziuś jest głodny czy co się dzieje z tym burczeniem ?
 
Mam tak samo , jadłam ok 19 kanapki , jest 21 i mi burczy w brzuchu , co jest grane ?
Też już teraz na noc jem kanapkę z masłem bo w ciągu dnia już wszystko jem i nie mam na nic smaku , bez sensu .

Dzidziuś jest głodny czy co się dzieje z tym burczeniem ?
Ja dzisiaj jadłam cały dzień... Non stop głodna. 2 śniadania , pomidorowke to z 3 talerze łącznie, drugie danie solidne, i jeszcze jakieś żelki przegryzalam... Teraz to mam wyrzuty sumienia, leże i czuje sie przepełniona pierwszy raz od rana..
 
Mi prenatalne robiła moja gin, ma dobry sprzęt do USG, jak mi pokazała dzidziusia z odpowiedniej perspektywy to sama widziałam że syn :D widać że coś tam ma między nogami :D zdjęcie z 12+4
Zobacz załącznik 850284

Przecież w tym tygodniu nie ma narządów rozrodczych tylko wyrostki płciowe.
U dziewczynek wyglądają tak samo
 
reklama
Ja też nic nie przytyłam. Może pół kg. Ale mi się waga w ciągu dnia potrafi o 2kg zmienić :D zależnie od tego jak pojem. Tylko że ja jestem strasznie filigranowa, 43 kilo i 153 wzrostu więc np brzuch mi wyskoczył tylko na samej wadze jakoś się nie odbija. Za to miałam nadzieję że biust mi choć trochę urośnie, a tu dalej B i to nie z górnej granicy :D
Ciesz się z małych cycków, na starość nie będzie nic wisieć. Ja mam zwykle małe B, teraz w ciąży mi do c podrosly i wydają mi się za duże. Chciałabym aby po porodzie wróciły do swej małej, wielkości.
 
Do góry