reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Do 7 tygodnia wszystko wyglada tak samo, później się różnicują te narządy ;)

A nie tylko pod katem względem kregoslupa ? Bo na prenatalnych byłam w 12+3 i dzidzia tez miała takie coś odstajacego ale lekarz powiedział ze jest prostopadle do kregoslupa wiec dziewczynka jakby było do góry to wtedy chłopak. A z perspektywy takiej jak na tym usg wyglądałoby to tak samo
 
Ja brałam femibion i 2700g chłopa :D
Ale macie rację położne tak gadają o tych witaminach. Jak rodziłam to dziewczyna urodziła chłopaka 4600 (drobna dziewczynka) i też jej wmawiały że przez witaminy... A później jak z nią gadałam to okazało się że jej mąż wazyl tez ponad 4 kilo jak się urodził. Geny :) powiem Wam że ja licze że drugie dziecko nie będzie jakoś dużo większe(chociaż się zapowiada po 1 genetycznym :) bo ja i mąż ważylismy przy urodzeniu po 2800, 2900 :)
 
A nie tylko pod katem względem kregoslupa ? Bo na prenatalnych byłam w 12+3 i dzidzia tez miała takie coś odstajacego ale lekarz powiedział ze jest prostopadle do kregoslupa wiec dziewczynka jakby było do góry to wtedy chłopak. A z perspektywy takiej jak na tym usg wyglądałoby to tak samo

Nie dane mi nigdy było zobaczenie na żywo „wyrostka” na usg u dziewczynki, ale generalnie na etapie 13 tc żaden mój chłopiec nie zostawiał wątpliwości
IMG_20180412_1_26.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180412_1_26.jpg
    IMG_20180412_1_26.jpg
    81,7 KB · Wyświetleń: 496
A nie tylko pod katem względem kregoslupa ? Bo na prenatalnych byłam w 12+3 i dzidzia tez miała takie coś odstajacego ale lekarz powiedział ze jest prostopadle do kregoslupa wiec dziewczynka jakby było do góry to wtedy chłopak. A z perspektywy takiej jak na tym usg wyglądałoby to tak samo
Babeczka mi powiedziała że jeszcze nie widziała dziewczynki z takim przyrodzeniem i że bardzo się zdziwi jak nie będzie to chłopak. Wiadomo że dopiero przy porodzie się okaże na 100% ale nie mam podstaw żeby jej nie wierzyć :) tym bardziej że mi akurat wszystko jedno byle zdrowe.. rzeczy do czasu porodu mam zamiar kupować unisex tak czy siak
 
reklama
To już widać czy to mikrowyrostek zanikający z każdym dniem u dziewczynki czy już cały chłopięcy osprzęt czyli ptasio i moszna ;) byleby tylko dał się podejrzeć na usg dogodnie
 
Do góry