reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hobby na każdy sezon roku super :tak:
Ja przyznam że jeszcze w życiu nigdy nie nurkowałam a na pewno trzeba by spróbować.Ostatnio coś na bieganie mnie wzięło ale to raczej dla rekreacji takie biegi uliczne do 10km.

Nurkowanie jest super - polecam każdemu ;) ile można ciekawych rzeczy zobaczyć ;)
 
reklama
Hej dziewczyny. :)

Jestem po wizycie. Jednak przeczucia to przeczucia... Nie udało się. Serduszko nie bije, ciąża przestała się rozwijać. Czekam na poronienie. o_O

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnych ciaz, porodów i bobasów. :)

My chyba zakończymy produkcję. ;)
Jak widać wiek rzadzi się swoimi prawami.

Buziaki.

P.S.
Proszę o wykreślenie z listy. :sorry:
66. netka // Aneta // 38 // 24.11
 
Hej dziewczyny. :)

Jestem po wizycie. Jednak przeczucia to przeczucia... Nie udało się. Serduszko nie bije, ciąża przestała się rozwijać. Czekam na poronienie. o_O

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnych ciaz, porodów i bobasów. :)

My chyba zakończymy produkcję. ;)
Jak widać wiek rzadzi się swoimi prawami.

Buziaki.

P.S.
Proszę o wykreślenie z listy. :sorry:
66. netka // Aneta // 38 // 24.11
Bardzo mi przykro! Trzymaj się kochana. Ściskam mocno
 
Oddałam dziś krew do badań toxo, hiv, hcv. 10 maja wizyta.
Mnie też coraz mniej męczą ciążowe dolegliwości, co bardzo pozytywnie na mnie wpływa. Nawet ochota na sex jest większa :tak:
 
U mnie od dawna wiedza w zasadzie wszyscy, rodzina, przyjaciele, znajomi. Szefowa była druga po mężu, której powiedziałam. Moja firma mega wspiera matki wiec wiedziałam, ze tylko na tym skorzystam i w ten sposób tak szybko i bezproblemowo jestem na L4.

Majacyr nie przejmuj się, będzie wesoła gromadka :)

Piorunem szczuplutka jesteś:) pewnie uda Ci się ukryć do tego czerwca przy luzniejszych ubraniach. U mnie mega delikatne tylko zaokrąglenie, w zasadzie wszyscy oczy robili ze jaka ciaza :)

Ja obecnie głównie spaceruje z psem, bardzo lubię chodzić plus zawsze spotkam kogoś kto chce się z nim pobawić czy głaskać bo głupek kocha wszystkich :) lubię zabierać go na wybieg o obserwować zabawy z innymi psami, czasem są przekomiczne. Jeździłam konno ale teraz już oczywiście odpada. Tez robiłam kurs nurkowania w Tajlandii i powiem wam ze to jedno z lepszych przeżyć !
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. :)

Jestem po wizycie. Jednak przeczucia to przeczucia... Nie udało się. Serduszko nie bije, ciąża przestała się rozwijać. Czekam na poronienie. o_O

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnych ciaz, porodów i bobasów. :)

My chyba zakończymy produkcję. ;)
Jak widać wiek rzadzi się swoimi prawami.

Buziaki.

P.S.
Proszę o wykreślenie z listy. :sorry:
66. netka // Aneta // 38 // 24.11
Wspolczuje bardzo! Przytulam!!
 
Hej dziewczyny. :)

Jestem po wizycie. Jednak przeczucia to przeczucia... Nie udało się. Serduszko nie bije, ciąża przestała się rozwijać. Czekam na poronienie. o_O

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnych ciaz, porodów i bobasów. :)

My chyba zakończymy produkcję. ;)
Jak widać wiek rzadzi się swoimi prawami.

Buziaki.

P.S.
Proszę o wykreślenie z listy. :sorry:
66. netka // Aneta // 38 // 24.11
Neta przykro mi! Ściskam
 
Hej dziewczyny. :)

Jestem po wizycie. Jednak przeczucia to przeczucia... Nie udało się. Serduszko nie bije, ciąża przestała się rozwijać. Czekam na poronienie. o_O

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnych ciaz, porodów i bobasów. :)

My chyba zakończymy produkcję. ;)
Jak widać wiek rzadzi się swoimi prawami.

Buziaki.

P.S.
Proszę o wykreślenie z listy. :sorry:
66. netka // Aneta // 38 // 24.11

bardzo mi przykro;(
 
reklama
Też zajadam się truskawkami ;) yummy:) teraz mama robi kopytka z sosikiem :p
U nas już wszyscy wiedzą, tj. Rodzice, najbliżsi przyjaciele i praca. Wszyscy ucieszyli się z nowiny po za moja szefowa... Jak usłyszała to aż usiadła i nic nie powiedziała :p
Teraz jestem na etapie wyjaśniania mojego wynagrodzenia, które jest niższe o ponad 10 %.
Miłego dnia w ten słoneczny piątek :)
 
Do góry