reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Infekcja.

Roksi98

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Marzec 2018
Postów
600
Hej.
Dziewczyny dostalam w szpitalu macmiror na infekcje intymna I bralam go 10 dni, jednak skonczyl mi sie z poniedzialku na wtorek I teraz jestem bez, a czuje nadal, ze infekcja jeszcze sie nie wyleczyla I jest w srodku, bo lekko swedzi i byl zolty sluz. Wizyte u ginekologa mam w ten piatek czy moze infekcja przes te kilka dni przejsc na dziecko lub cos moze sie stac? Troche sie martwie nie powiem.
 
reklama
Hej.
Dziewczyny dostalam w szpitalu macmiror na infekcje intymna I bralam go 10 dni, jednak skonczyl mi sie z poniedzialku na wtorek I teraz jestem bez, a czuje nadal, ze infekcja jeszcze sie nie wyleczyla I jest w srodku, bo lekko swedzi i byl zolty sluz. Wizyte u ginekologa mam w ten piatek czy moze infekcja przes te kilka dni przejsc na dziecko lub cos moze sie stac? Troche sie martwie nie powiem.

Myśle ze lekarze wiedza co robią i jeżeli nie kazali od razu po skończeniu kuracji iść do gin na kontrole, to możesz poczekać. Ew jeżeli masz duże dolegliwości to próbuj przyspieszyć wizytę lub odwiedzić nawet innego lekarza tylko w celu ewentualnej kontynuacji leczenia. Ja tez miałam dziwny śluz , swędzenie i pare razy się leczyłam, w końcu zrobiłam wymazy jak byly dolegliwości i okazuje się ze czysto i leczylabym się na darmo. I teraz już wiem ze to poprostu podrażnienia przez leki dopochwowe , czy płyny czy nawet proszek do prania. Jeżeli się martwisz to podejdź nawet do położnej ( jeżeli już masz wybrana ) i zapytaj coś doradzi. Albo zadzwon do swojego gin
 
Myśle ze lekarze wiedza co robią i jeżeli nie kazali od razu po skończeniu kuracji iść do gin na kontrole, to możesz poczekać. Ew jeżeli masz duże dolegliwości to próbuj przyspieszyć wizytę lub odwiedzić nawet innego lekarza tylko w celu ewentualnej kontynuacji leczenia. Ja tez miałam dziwny śluz , swędzenie i pare razy się leczyłam, w końcu zrobiłam wymazy jak byly dolegliwości i okazuje się ze czysto i leczylabym się na darmo. I teraz już wiem ze to poprostu podrażnienia przez leki dopochwowe , czy płyny czy nawet proszek do prania. Jeżeli się martwisz to podejdź nawet do położnej ( jeżeli już masz wybrana ) i zapytaj coś doradzi. Albo zadzwon do swojego gin
Napisali tylko na wypisie, ze dalsze leczenie u swojego ginekologa I zlecili tylko zrobienie moczu.
Wizyte I tak juz przyspieszylam na ten piatek, czyli pojutrze, bo mialam miec wizyte 26 czerwca dopiero, a wczesniej sie juz nie da np jutro, bo on jest na urlopie I wraca jutro dopiero. Bylam ostatnio.u ginekologa tez, bo mowilam, ze sie lecze I sie martwie to sprawdzil I nic nie powirdzial, ale wtedy bylam jeszcze na globulkach, a jutro wracam do domu, bo aktualnie jestem u narzeczonego. Nie sa to jakies mocne dolegliwosci tylko czuje, ze cos tam jeszcze jest I lekko swedzi nic absolutnie co nie daloby sie wytrzymac, jednak bardziej mnie niepokoi to czy moze przez te dwa dni przejsc na dziecko? :( boje sie przedwczesnego porodu, bo jestem dopiero w 20+1tc. Wlasnie ja na poczatku ciazy mialam wymax lekarz mowil, ze czysto. Pozniej dostalam grzybicy po luteinie dopochwowej I teraz jest tak ciagle.. co miesiac cos. ;/ ostatnio powtorzyl wymaz, ale nie wiem jaki jest wynik. Poloznej jeszcze wybranej nie mam. Ginekologowi pisalam to pozwolil przyjechac w, piatek.
 
Ja kiedyś dzwoniłam w czwartek do swojego z mega pieczeniem , uplawami i wogole no miałam chęć sobie wyciąć tamta cześć ciała :) to kazał przyjść w pon, pytałam czy iść do innego po leki mówił ze pare dni można chodzić spokojnie chyba ze mnie szlag trafia. A wiec jak jesteś już po jednym leczeniu , i lekarz pozwolił przyjść w piątek to już poczekaj te dwa dni.
 
Ja kiedyś dzwoniłam w czwartek do swojego z mega pieczeniem , uplawami i wogole no miałam chęć sobie wyciąć tamta cześć ciała :) to kazał przyjść w pon, pytałam czy iść do innego po leki mówił ze pare dni można chodzić spokojnie chyba ze mnie szlag trafia. A wiec jak jesteś już po jednym leczeniu , i lekarz pozwolił przyjść w piątek to już poczekaj te dwa dni.
Jeżeli szyjka była ok nie skrócona ani nic , wybrałaś sumiennie tamte leki to możesz być spokojna o dzidzie.
Jeżeli szyjka była ok nie skrócona ani nic , wybrałaś sumiennie tamte leki to możesz być spokojna o dzidzie.
No wlasnie trafilam do szpitala z bolami jak na okres itp aprawdzili szyjke okazalo sie, ze twarda I ma dlugosc okolo 3-4 cm I zamknieta, nic nie mowili o skroceniu, bo ogolnie trafilam z podejrzeniem o wody plodowe, jednak okazalo sie, ze infekcja, bralam 2 dni gynalgin, ale uczulil, wiec przypisali macmiror na 8 dni I wypisali mnie do domu I powiedzieli, zebym poszla do swojego gina. Leki bralam codziennie sumiennie, zadnej nie ominelam, ale czuje, ze nie wszystko wyszlo I sie martwie, ze moze zaszkodzic, ale skoro mowisz, ze az tak cie swedzialo I pieklo I lekarz powiedzial, ze nic sie nie stanie no to skoro juz raz mialam leki I po 2 dniach znowu mi przypisze to chyba nie powinno sie nic stac przez te 2 dni. Mam taka nadzieje.
 
Nieleczona infekcja może prowadzić do skracania szyjki .Ja też brałam gynalgin jednorazowo maść a potem błyskawicznie pomagał mi Pimafucin:) Bo miałam infekcje przez luteine.
Może niech lekarz wpisze receptę Ty podejdziesz odebrać albo do piątku dasz radę wydaje mi się )
 
Mi tez gynalgin srednio podeszedl a po Gyno femidazolu to wogole masakra. Koncowo leczyłam się tylko nystatyna. Myśle ze skoro lekarz kazał za dwa dni to wie co robi. Może wypisze kontynuacje , może zleci znów wymaz , lub każe już tylko probiotyczne jakieś. Jeżeli bóle brzucha Ci przeszły wtedy po szpitalu to myśle ze jest ok . Jeżeli by Cię bolał to jest to podstawa nawet do wizyty na izbie przyjęć
 
Nieleczona infekcja może prowadzić do skracania szyjki .Ja też brałam gynalgin jednorazowo maść a potem błyskawicznie pomagał mi Pimafucin:) Bo miałam infekcje przez luteine.
Może niech lekarz wpisze receptę Ty podejdziesz odebrać albo do piątku dasz radę wydaje mi się )

Masz racje. Nieleczona jak najbardziej. Ale to jak się oleje i z nią chodzi a koleżanka będzie miała cztery dni przerwy tylko wiec myśle ze ok. Ja sama przerwałam kuracje na piec dni bo niestety po gyno femidazolu miałam tak podrażnione wszystko ze poszła krew. Na IP powiedzieli ze możliwe ze od niej lub przy zakładaniu coś uszkodziłam ale musiałam leki odstawić do ustąpienia plamienia. I te na infekcje i dopochwowa luteinę Miałam Piec dni przerwy i brałam już co innego.
 
reklama
Nieleczona infekcja może prowadzić do skracania szyjki .Ja też brałam gynalgin jednorazowo maść a potem błyskawicznie pomagał mi Pimafucin:) Bo miałam infekcje przez luteine.
Może niech lekarz wpisze receptę Ty podejdziesz odebrać albo do piątku dasz radę wydaje mi się )
Teraz mi sie przypomnialo, ze zrobilam wtope I sie mega martwie, bo bylam u innej ginekolog w tamtym tyg I ona wypisala mi recepte na metronidazol I powiedziala, ze jak wtkorzystam macmiror to mam brac ten metronidazol profilaktycznie, a przeciez to jest antybiotyk? No, a ze mialam jeszcze te globulki to nie wykupilam I dopiero przed chwila mi sie przypomnialo, ze mam ta recepte, jutro wracam juz do domu, a po jutrze ide wlasnie do.ginekologa I sie mega martwie, ze przez wlasna glupote I przez to, ze nie wykupilam cos sie stanie. ;//
 
Do góry