reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

ale super że wytrzymałas w ciąży bez leków, ja przez 5 tygodni musiałam wziaśc bo że mna bylu bardzo źle , i teraz mam ogromne wyrzuty przez to, pawie wogole nie spałam przez prawie 2 miesiące , naszczescie teraz się trochę uspokoiło, ale boje się że znów wróci ...
Nie brałam ale wierz mi,że lekko nie było zwłaszcza na początku jak jeszcze hormony dawały popalić. W sumie teraz też nie jest lekko ale jakoś muszę wytrzymać w razie czego mam hydroxyzyne. A tak jak do tej pory to piję melisę każdy dzień. Już na nią patrzeć nie mogę ale co zrobić. Nie mniej wyrzutów i tak dlugo nie brałaś. Dobrze,że pomogły. Z tym lękiem o to,że wróci to Cię rozumiem doskonale ale tłumaczę sobie to tak,że przynajmniej już wiem co to i w jaki sposób moge chociaż trochę temu zaradzić. Chociaż nie zawsze się to udaje. Ale bądźmy dobrej myśli to tylko 2 miesiące jakoś musi zlecieć i na pewno damy radę. A problemy ze snem są dość częste w ciąży. Sama wiem po sobie bo wystarczy mi godzina i po spaniu. Potem pół nocy z boku na bok i tak do rana.
 
reklama
Dziewczyny. Czy wy tez na poczatku ciazy nie mialyscie na nic sily? Ja non stop bym spala, do wszystkiego musze sie zmuszac i nie mam na nic ochoty. Jestem wykonczona brakiem energii. Tak mnie to denerwuje. Ide do sklepu zasypiam w kolejce, wchodze do domu i leze na sofie. A bym tam sobie pojezdzila gdzies cos porobila poogladala filmy ale nie mam sily :(
 
Dziewczyny. Czy wy tez na poczatku ciazy nie mialyscie na nic sily? Ja non stop bym spala, do wszystkiego musze sie zmuszac i nie mam na nic ochoty. Jestem wykonczona brakiem energii. Tak mnie to denerwuje. Ide do sklepu zasypiam w kolejce, wchodze do domu i leze na sofie. A bym tam sobie pojezdzila gdzies cos porobila poogladala filmy ale nie mam sily :(
Ja do 20 tygodnia cały czas leżałam w łóżku i z niego nie wychodziłam, czym więcej leżałam tym bardziej mi się noc robić nie chciało . I też cały czas spałam , dniami i nocami. Dopiero po 20 tygodniu jak mnie dopadła nerwica dostałam pałera .
 
Jejuuu graty Kasia !!! Mi sluchajcie wody odeszly po 23.. zatrzymali mnie w szpitalu, skurczy i rozwarcia brak poki co.. mam stres mega i zasnac tu nie potrafie:(
 
Ja do 20 tygodnia cały czas leżałam w łóżku i z niego nie wychodziłam, czym więcej leżałam tym bardziej mi się noc robić nie chciało . I też cały czas spałam , dniami i nocami. Dopiero po 20 tygodniu jak mnie dopadła nerwica dostałam pałera .
Mnie nerwica dopadla od samego poczatku ciazy. Nie mialam latwych poczatkow.
Ale chwilami mam naprawde dosyc wszystkiego a nie chce siegac po leki. Wole przeczekac chociaz do 3 msc i wtedy zobacze jal bedzie z hormonami.
 
reklama
Anncia, Ty też chcesz sn?kolejna bohaterka!Dasz radę!i za chwilę zobaczysz swoją dzidzie....
Było naprawdę nie zle, ból jak ból, wakacje to to nie są :D grałam kozaka jakbym nerwicy nie miala :) gorzej parę godzin po nerwiczka mnie odwiedziła, ale wzięłam leki, pokój rodzinny z mezem i wszystko bylo już ok :) malutka tez zdrowa jak rybka :)
 
Do góry