reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Wy tu nie planujecie nic na maj przechodzić. Bo tu tak się super pisze że wszystkie w komplecie musimy zostać [emoji6] mamy być wszystkie kwietniowe mamuśki!!
Nie przejmuj się! Te co okres teraz dostały, to i tak się jeszcze na kwiecień teoretycznie kwalifikują [emoji6]
Ja tu zostaję, nie ma bata [emoji23]
 
reklama
No na pomoc, to na pewno możesz liczyć. I na spacer same z wózkiem pójdą, i zostaną w domu na 2-3 godzinki z maleństwem jeśli będzie trzeba.
Fajnie [emoji6] A co do wagi, to się niczym nie przejmuj. Po porodzie spadnie Ci tak szybko, że się nawet nie zorientujesz.
33 lata to dobry wiek na dziecko jeszcze. Moja siostra miała 32 jak pierwsze urodziła. Teraz ma 34 i się nad kolejnym zastanawia.

W głowę tylko zachodzę czy się udało.. oszaleć idzie! Kiedyś wogole o tym nie myślałam, nie interesowałam się niczym. Zaszłam to zaszłam, nic nie czytałam, chyba ze przypadkiem mi jakas Gazeta w ręce wpadła, a teraz masakra. O implantacji to chyba wszystkie strony www przeczytałam :-) ehhh... wy tez tak macie?
 
W głowę tylko zachodzę czy się udało.. oszaleć idzie! Kiedyś wogole o tym nie myślałam, nie interesowałam się niczym. Zaszłam to zaszłam, nic nie czytałam, chyba ze przypadkiem mi jakas Gazeta w ręce wpadła, a teraz masakra. O implantacji to chyba wszystkie strony www przeczytałam :-) ehhh... wy tez tak macie?
Uwierz mi, każda co do jednej sztuki! Nie jesteś z tym sama [emoji23]
 
Nie mogę tylko ogarnąć która testuje kiedy, ciągle mi się mylicie. Jutro żadna tak?

Porcelana ja od poniedziałku muszę się mega zdenerwować (może jakiś bank odwiedzę w tym celu, bo potrafią wkurzać ludzi), żeby dostać okres szybciej i żeby się zaczął nowy cykl :tak:

Dziewczyny, to moze byśmy zrobiły sobie wątek z naszymi imionami i innymi danymi, ktore chcemy? Jak nie teraz to chociaż jak juz ciąże będą potwierdzone. Jak byłam na wrzesnioweczkach 2014 to tam miałyśmy kilka wątków z czasem utworzonych i można się było odnaleźć. Był jeden ogólny, jeden z danymi takimi jak imie, wiek, data porodu, miejscowośc. Inny wątek był ze zdjęciami brzuszka i innymi :) kolejny chyba taki wyprawkowy. A na koniec jeszcze taki z historiami z porodówki [emoji1] bo juz w pewnym momencie było nas tyle, ze jak sie wchodziło na ogólny to było po kilkanaście stron do nadrobienia, jak nie więcej, a jak któraś chciała znaleźć dla siebie cos ważnego w danej chwili to mogła poprostu na danym wątku szukać.
 
Dziewczyny, to moze byśmy zrobiły sobie wątek z naszymi imionami i innymi danymi, ktore chcemy? Jak nie teraz to chociaż jak juz ciąże będą potwierdzone. Jak byłam na wrzesnioweczkach 2014 to tam miałyśmy kilka wątków z czasem utworzonych i można się było odnaleźć. Był jeden ogólny, jeden z danymi takimi jak imie, wiek, data porodu, miejscowośc. Inny wątek był ze zdjęciami brzuszka i innymi :) kolejny chyba taki wyprawkowy. A na koniec jeszcze taki z historiami z porodówki [emoji1] bo juz w pewnym momencie było nas tyle, ze jak sie wchodziło na ogólny to było po kilkanaście stron do nadrobienia, jak nie więcej, a jak któraś chciała znaleźć dla siebie cos ważnego w danej chwili to mogła poprostu na danym wątku szukać.
Dobry pomysł [emoji121]
 
Dziewczyny, to moze byśmy zrobiły sobie wątek z naszymi imionami i innymi danymi, ktore chcemy? Jak nie teraz to chociaż jak juz ciąże będą potwierdzone. Jak byłam na wrzesnioweczkach 2014 to tam miałyśmy kilka wątków z czasem utworzonych i można się było odnaleźć. Był jeden ogólny, jeden z danymi takimi jak imie, wiek, data porodu, miejscowośc. Inny wątek był ze zdjęciami brzuszka i innymi :) kolejny chyba taki wyprawkowy. A na koniec jeszcze taki z historiami z porodówki [emoji1] bo juz w pewnym momencie było nas tyle, ze jak sie wchodziło na ogólny to było po kilkanaście stron do nadrobienia, jak nie więcej, a jak któraś chciała znaleźć dla siebie cos ważnego w danej chwili to mogła poprostu na danym wątku szukać.

Super pomysł :)
Tylko musi się tym zająć ktoś kto się na tym zna - czyli na zakładaniu wątków ;)
 
Porcelana czyli rozkreca Ci sie @?

Ja sie rzucilam w wir pracy i mniej ostatnio mysle o staraniach...ale dzialac dzialamy:D
 
Dziewczyny, to moze byśmy zrobiły sobie wątek z naszymi imionami i innymi danymi, ktore chcemy? Jak nie teraz to chociaż jak juz ciąże będą potwierdzone. Jak byłam na wrzesnioweczkach 2014 to tam miałyśmy kilka wątków z czasem utworzonych i można się było odnaleźć. Był jeden ogólny, jeden z danymi takimi jak imie, wiek, data porodu, miejscowośc. Inny wątek był ze zdjęciami brzuszka i innymi :) kolejny chyba taki wyprawkowy. A na koniec jeszcze taki z historiami z porodówki [emoji1] bo juz w pewnym momencie było nas tyle, ze jak sie wchodziło na ogólny to było po kilkanaście stron do nadrobienia, jak nie więcej, a jak któraś chciała znaleźć dla siebie cos ważnego w danej chwili to mogła poprostu na danym wątku szukać.
To jest jak najbardziej świetny pomysł, tylko żeby móc go zrealizować, to nasz obecny wątek musi wskoczyć na tą główną listę gdzie są po kolei ułożone miesiące z terminem porodu [emoji4][emoji6] więc musimy się jeszcze troszkę uzbroić w cierpliwość [emoji2]
 
reklama
Do góry