reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dobra ja po tym usg. Srednio mi się widzi ta doktorka. Wg niej szyjka jest ok , objawu lejka brak. mówi ze szyjka nawet od kilku mocniejszych skurczy może się pogorszyć wiec żeby na te skurcze uważać. Mam brać leki od swojego lekarza dalej. Za to doszło łożysko 3 st. Oczywiście pogadanka o paleniu itd... no i mnie nastraszyla ze się młody może zacząć dusić wiec jakby co to IP. I mam zrobić usg , ktg między 7-14 dni. Nie uspokoiła mnie a jeszcze mi dołożyła tym łożyskiem.
 
reklama
Ja nigdy w życiu nie byłam w szpitalu, ani na nic takiego nie chorowałam. Dopiero jak się zaczęły starania o dziecko to pojechaliśmy do kliniki. I dlatego obawiam się tego co tu u nas na Nfz może mnie spotkać.. Ale wytrzymam oby tylko ktoś ko zrobił i zinterpretowal te ktg :) to nie będziesz już miała usg? To co w takim razie jest na wizycie? Mam nadzieję że mi nikt paluchow nie będzie wsadzal bo będę kopać...

Ja uwielbiam gotować ale muszę byc sama w kuchni. To mnie odpręża. Lubię eksperymentować i cieszę się jak potem mojemu mężowi coś smakuje :) w weekendy robiłam na sali weselnej to zanim byl czas obsługi to w dzień szykowalysmy przystawki. Nic mnie tak nie odprężalo po całym tygodniu pracy w banku jak robienie tych tortilli, sałatek itd :)
Ja chodzę na wizytę na NFZ i naprawdę nie mam co narzekać , wizyty co 3-4 tyg , na każdej wizycie i badanie i usg . Nie ms żadnego problemu ze zdjęciami , ze skierowaniami. Naprawdę w porządku :)
 
Dobra ja po tym usg. Srednio mi się widzi ta doktorka. Wg niej szyjka jest ok , objawu lejka brak. mówi ze szyjka nawet od kilku mocniejszych skurczy może się pogorszyć wiec żeby na te skurcze uważać. Mam brać leki od swojego lekarza dalej. Za to doszło łożysko 3 st. Oczywiście pogadanka o paleniu itd... no i mnie nastraszyla ze się młody może zacząć dusić wiec jakby co to IP. I mam zrobić usg , ktg między 7-14 dni. Nie uspokoiła mnie a jeszcze mi dołożyła tym łożyskiem.
Też mam łożysko 3 stopnia :)
A szyjka ok, to znaczy? U jednego lekarza rozwarcie na 3 cm, a u drugiego pozamykana? Ile młody waży?
 
No powiem ci jak rok temu kupowalismy to mieszkanie to właśnie patrzyłam na kawałek miejsca mini ogródek ale jest, ptaki cwierkaja, plac zabaw z okna, świetlica z super zajęciami niby gmina cisza spokój ale jest wszystko także doceniam to co mam a do mamy 15min samochodem i jak tylko mi źle lub tak jak dziś upał to się pakuje i leżę na ogrodzie cały dzień, u ciebie może na nowym będzie lepiej
Co ty. Okna na zachód. Brak balkonu. 12 mieszkań na pietro. Jedynie co że basen 200m od domu i dużo zieleni. Ale jak tylko jakoś uskładam kupuję RODa lub coś....
 
reklama
Do góry