reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Nie mam przy sobie tych wszystkich wyników, bo lekarze to mają u siebie, ale z tego co pamiętam, to brzuszek jakieś 2 tygodnie do tyłu, a kość udowa z 2,5 tygodnia. Tylko że oni przeliczają to później na centyle, bo tak jest podobno bardziej miarodajne (mama ginekolog też o tym pisała niedawno).
Tydzień leci już trzydziesty, a kiedy następny pomiar, to dokładnie nie wiem. Poprzednie usg miałam na początku 25 tc i wtedy mała była w normie, trochę ponad 600 g. Teraz tak zwolniła... jak czytam o Waszych bobasach, które mają już po 1,5 kg, to mega Wam zazdroszczę!
Moj ostatni pomiar to w 4 tyg temu byl...
Za 3 dni mam wizyte to sie okaze ile tam przyrostu jest.. bedzie teraz 29 tc i 4 dni.. na te 1kg 600 licze...
 
reklama
Ja Was dzis nie nadrobie.... od rana zakupy... ....tesciowa bedzie za 20 min...
Robie to ciasto co polecalyscie..... ciasto malinowe pod chmurka..... ciekawa jestem jak smakuje..ale slinka mi juz leci..
Wlasnie pol ciasta w lodowce..kruchy spód i galaretka z malinami czekam az stężeje....
Beze z migdalami juz zrobilam
Zobacz załącznik 882624
Jeszcze tylko ta masa z maskarponee...
Obiad w piekarniku......wiec po pieczeniu nawet go nie wylaczalam....
czekamy na babcie ~ mame ~ tesciowa :) hehe :)
U nas dzis mniejszy zaduch.... albo po 4 dniach siedzenia jak wampir sie juz przyzwyczailam :)

Mogę przepis?
 
Ale dziewczyny nie pocieszę was, wczoraj słyszałam ze w tym roku lato w Polsce ma potrwać do końca października.... wrześniem i październik po 30 stopni....:errr:

To akurat by dobrze było, gdyby to lato wróciło w październiku i dzidziusie byśmy w bodziaki ubierały a nie kombinezony :)
Ale niech nam w ciąży odpuści :o
Takie pobożne życzenie...
 
reklama
Do góry