reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
A próbuje zajadac mdłości[emoji6]byle co tam przezuwam a to owoce a to słodycze[emoji6]ale co nie wypije mam dziwny posmak w ustach[emoji52]
Ja właśnie na samą myśl o jedzeniu mam gorsze mdłości. Wchodzą mi zupy, ale poza tym to trochę się zmuszam. Jak zjem jest faktycznie lepiej, ale z apetytem slabo. Na lunch zupa ok, ale drugie danie to już nie zawsze zjem. Rano jogurcik, wieczorem najchetniej coś małego i słonego. I tyle... :(
 
Ja mam co rok robiona cytologie na nfz
Ja robię co roku ,już raz miałam 3 grupę tak nagle i mam nauczkę, ostatnio miałam w październiku i byla dobra i moj prywatny lekarz powiedział że nie ma potrzeby robić, a na NFZ zrobił mi na ostatniej wizycie i teraz czekam na wyniki .
 
Wróciłam od nowego lekarza. Trafiłam na bardzo młodą doktorke .
Teraz muszę się zastanowić i podjąć decyzję czy zmieniam czy zostaje przy starym. Szału nie było ale lekarka pobrała mi cytologie , zbadała i zajrzała usg czy wszystko ok. Powiedziała, że brakuje mi jeszcze kilku badań , które powinnam mieć w 1 trymestrze i że jeśli się zdecyduje do niej przenieść to mi to uzupełni. Po raz pierwszy zmierzono mi ciśnienie (148/89) . Powiedziała, że zna lekarza, który prowadzi moją ciążę i że to nie jest zły lekarz tylko trochę zakręcony. I teraz siedzę i myślę...
 
Wróciłam od nowego lekarza. Trafiłam na bardzo młodą doktorke .
Teraz muszę się zastanowić i podjąć decyzję czy zmieniam czy zostaje przy starym. Szału nie było ale lekarka pobrała mi cytologie , zbadała i zajrzała usg czy wszystko ok. Powiedziała, że brakuje mi jeszcze kilku badań , które powinnam mieć w 1 trymestrze i że jeśli się zdecyduje do niej przenieść to mi to uzupełni. Po raz pierwszy zmierzono mi ciśnienie (148/89) . Powiedziała, że zna lekarza, który prowadzi moją ciążę i że to nie jest zły lekarz tylko trochę zakręcony. I teraz siedzę i myślę...
Ciśnienie pewnie takie przez gabinet jak to mój lekarz mówi[emoji6]zastanów się ale ja bym jednak zmieniła. Sama widzisz że ta zauważyła braku a tamten?zakręcenie swoją drogą ale jesteś w ciąży i on powinien pilnować Ci badań tymbardziej że robi to na codzien i masz wszystko w książeczce
 
reklama
Wróciłam od nowego lekarza. Trafiłam na bardzo młodą doktorke .
Teraz muszę się zastanowić i podjąć decyzję czy zmieniam czy zostaje przy starym. Szału nie było ale lekarka pobrała mi cytologie , zbadała i zajrzała usg czy wszystko ok. Powiedziała, że brakuje mi jeszcze kilku badań , które powinnam mieć w 1 trymestrze i że jeśli się zdecyduje do niej przenieść to mi to uzupełni. Po raz pierwszy zmierzono mi ciśnienie (148/89) . Powiedziała, że zna lekarza, który prowadzi moją ciążę i że to nie jest zły lekarz tylko trochę zakręcony. I teraz siedzę i myślę...
Jakbym była na twoim miejscu to bym zmieniła lekarza ,sama lekarka powiedziała że brak jest kilku badań do tego to ciśnienie ...mój lekarz też jest zakręcony ale podstawy mam zrobione ,no ale to jest twoja decyzja [emoji846]
 
Do góry