reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Lęk przed wymiotowaniem jest baaaardzo częsty. A ty masz agorafobię czy zwyczajnie ataki paniki po wyjściu z domu.
Napady paniki potrafiłam mieć też w domu, ale najczęściej przed samym wyjściem i jak już gdzieś byłam. Mam nadzieję że to już nie wróci. Teraz z perspektywy czasu wiem, że to głupio musiało wyglądać patrząc z boku na mnie.
Grunt, że mam wsparcie w mężu, że mnie akceptuje taka jaka jestem.
 
reklama
A ja nie chce miec cc za szybko. Tydzien przed terminem wystarczy. Jestem pewna swoich cykli i owulacji wiec nie ma co sie spieszyc z wyciaganiem dzieciaka. Zobaczymy jak bedzie.
A mnie teraz już rybka, bylebym 3 i 8 września była w domu, bo 3 Weronika ma urodziny dla dzieci, a 8 dla rodziny. I żeby młody był na tyle mały, żebym dała rade go wypchnąć.
 
Napady paniki potrafiłam mieć też w domu, ale najczęściej przed samym wyjściem i jak już gdzieś byłam. Mam nadzieję że to już nie wróci. Teraz z perspektywy czasu wiem, że to głupio musiało wyglądać patrząc z boku na mnie.
Grunt, że mam wsparcie w mężu, że mnie akceptuje taka jaka jestem.
Czy ja wiem czy głupio... na pewno cholernie męczące dla Ciebie. A co brałaś na to?
 
@Agata930927 i reszta mam [emoji4] (źródło: grupa na Facebooku - Błękitny Poród)
FB_IMG_1533910630170.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1533910630170.jpg
    FB_IMG_1533910630170.jpg
    117 KB · Wyświetleń: 384
Czy ja wiem czy głupio... na pewno cholernie męczące dla Ciebie. A co brałaś na to?
Różne, z ostatnich co pamiętam to hydroxyzyne afobam i coś jeszcze, ale nie pamiętam nazwy, bo nie przywiązuje uwagi na nazwy ceny i twarze [emoji6]
Winie trochę rodziców bo problem zaczął się od 14 roku a oni nie chcieli do psychiatry bo to wstyd i sama walczylam z tym. Dopiero po drugim porodzie już nie miałam siły i z mężem stwierdziliśmy że inaczej sobie nie poradzę.
 
reklama
Byłam ostatnio z rodzicami w Rossmanie i jak kasjerka powiedziała że prosi do przodu panią w ciąży to mój tata prawie pobiegł do kasy i ledwie go z mamą dogoniłyśmy. Za karę fundował mi zakupy, bo nie wypadało już rozdzielać :D Ja przez całe dzieciństwo i dojrzewanie miałam cyrki z trawieniem, ostatecznie skończyło się bulimią i anoreksją :/ już nawet nie ze względu na figurę a właśnie te wieczne wzdęcia, bóle brzucha, gazy. Sama nie wiem jak ja się z tego w końcu wyleczyłam.
Grunt że mamy to za sobą [emoji3][emoji3][emoji3]
 
Do góry