reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
I na kolanach dziecko myjesz w lazience? Masz zdrowie dziewczyno! :) ja unikalam wanny tak dlugo jak sie dalo i nie zaluje, bo na pralce bylo mi bardzo wygodnie, a wode zostawialam do wylewania mezowi :p
Podobnie myślę dla mnie wanienki to zbawienie dla kręgosłupa. Mam też stelaż żeby było stabilnej łazienka maleńka ale jakoś damy radę we dwójkę pralka z dołu ladowana więc przewijac wejdzie. Nie ma miejsca dla babci dziadka i innych " chcianych" gapiów no cóż jakoś to przeżyje
 
Ja nic ostatnio nie widziałam bo ginekolog stwierdził, że dziecko coraz większe i ciężko złapać. A chciałam buźkę zobaczyć. Byłam zawiedziona, bo mam schizo i chciałam ogarnąć czy nosek, usta itepe są w porządku. Na wcześniejszych usg 3d widziałam dzidziaka i buzię, ale malutki był jeszcze.
 
Ja nic ostatnio nie widziałam bo ginekolog stwierdził, że dziecko coraz większe i ciężko złapać. A chciałam buźkę zobaczyć. Byłam zawiedziona, bo mam schizo i chciałam ogarnąć czy nosek, usta itepe są w porządku. Na wcześniejszych usg 3d widziałam dzidziaka i buzię, ale malutki był jeszcze.
W moich poprzednich ciażach w III trymestrze na 3d już nie dało się chwycić buzi. W tej ani razu nie miałam 3d...
 
W moich poprzednich ciażach w III trymestrze na 3d już nie dało się chwycić buzi. W tej ani razu nie miałam 3d...

Ja tez niestety nie miałam 3D bo nie chciałam dopłacać a na połówkowych się mała schowała. Na III prenatalnych dopiero widziałam buzie na 2D ale pięknie się pokazała [emoji173]️
 
Ja w poprzednich nawet nie dopłacałam, tylko lekarze przełączali na chwile 3d, że niby to dla nich podwójne sprawdzenie kształtu wargi. Ale ta moja obecna ginekolog mowi, że wszystko widzi na 2d. Też mam ładne zdjęcia 2d profilku. A ostatnio nawet dziurki od nosa widziałam :D
 
Dziewczyny!!! Zmiana u nas [emoji3][emoji3]
Nie będzie Oskara, bedzie Aleks [emoji173][emoji173] po prostu Aleks [emoji3]
Bartek mnie namówił i w sumie od jakiegos czasu zaczęło mi sie podobac to imie i widze mojego synka z nim [emoji3]
Dałam tylko mojemu ultimatum ze jak będzie drugi syn to będzie Maksymilian i sie zgodzil takze mamy dogadane [emoji3]

Aleksik będzie [emoji3][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Ja w poprzednich nawet nie dopłacałam, tylko lekarze przełączali na chwile 3d, że niby to dla nich podwójne sprawdzenie kształtu wargi. Ale ta moja obecna ginekolog mowi, że wszystko widzi na 2d. Też mam ładne zdjęcia 2d profilku. A ostatnio nawet dziurki od nosa widziałam :D

Ja tez zawsze z profilu widziałam a ostatnio odwróciła buźkę [emoji173]️
 
Do góry