reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Ja uważam że nie ma co demonizowac żłobka, wszystko tak na prawdę zależy od dziecka, niektóry 2latek super sobie radzi i świetnie się rozwija w towarzystwie rówieśników a inny 3latek nie jest gotowy na przedszkole i rozlake z rodzicem.
Mój synek 2 miesiące temu skończył dwa latka i też zaczyna przygodę ze żłobkiem od poniedziałku jak go zapisywalismy to raczej z musu bo pracowalam a teraz w ciąży jestem na l4 więc nie musiałam go wysyłać ale chce żeby spróbował i jeśli tylko mu się spodoba to bede go zawozic na kilka godzin dziennie, a jeśli będzie płakał i nie będzie chciał chodzić to go wpisze i tyle. Chociaż nie powiem stresa mam..
Każdy ma swoje zdanie, dla mnie żłobek to zło konieczne :p Ale aby każdemu było z tym dobrze ;)
 
reklama
Szalona kobieto, tak się nad nami znęcałaś, nie chciałaś się pochwalić!! ;) Jest serducho to już dobrze. Tak jak dziewczyny mówią owu mogłaś mieć później niż myślisz. Spokojnie czekaj na wizytę.

Moze macie racje.. ciesze sie bardzo ze jest serducho. Emocje na usg ogromne.. ale tak sie ucieszylam ze bije. Zastanawiam sie czy powtórzyć jutro ta bete czy faktycznie dac sobie spokoj. :(
 
reklama
Do góry