reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Wiem bo młodemu mojemu tez podejrzewają ale kontkrotnie nic nie stwierdzili. Jak uspakajasz młoda ? ?
Noszę, tule, czekam aż przejdzie. Bez stresu bo dziecko stres rodzica wyczuwa i jest odwrotny skutek. Nic ja nie boli. Od około 18-19 do 21-22 u nas to jest. Po prostu musi sobie pomarudzic i się potulic. Chwilę przyśnie za 5 minut znów to samo.
Ogólnie w dzień dość aktywna jest. Za to w nocy ładnie śpi i wstaje mi dwa razy. Koło 1 i potem koło 4. A potem już rano dziś np o 7.
 
reklama
Dzisiaj po kąpieli na przewijak położyłam Leonardo na brzuszku i ten mały cwaniak sam przekręcił się na plecki. Chyba za wcześnie jeszcze na takie akrobacje. Moja mama była obok i sama widziała, bo tak by mi nie uwierzyła.
Nasza malutka tez juz sie sama obraca, a ma dopiero 12 dni dziś ;o od pierwszego dnia podnosi sama główkę do góry i trzyma, aż strach...
 
Noszę, tule, czekam aż przejdzie. Bez stresu bo dziecko stres rodzica wyczuwa i jest odwrotny skutek. Nic ja nie boli. Od około 18-19 do 21-22 u nas to jest. Po prostu musi sobie pomarudzic i się potulic. Chwilę przyśnie za 5 minut znów to samo.
Ogólnie w dzień dość aktywna jest. Za to w nocy ładnie śpi i wstaje mi dwa razy. Koło 1 i potem koło 4. A potem już rano dziś np o 7.
Z Aleksem jest gorsza sprawa. Bo nie radzi sobie z emocjami, szybko się niecierpliwi i złości. Tulenie działa odwrotnie niż by się chciało. Ogólnie on sam sygnalizuje czy chce 'pomocy' czy musi się wykrzyczec. Tzn już jest lepiej niż było no i bardzo mnie to uspokaja że z zaburzeniami czuciowymi sobie poradziliśmy. Ale dalej go stymuluje.
 
Cześć dziewczyny ja jestem z forum Wrześniowek termin mam za 5 dni oczywiście jak małej zechce się wyjść na czas [emoji16] ale do czego zmierzam , pytanie odnośnie znieczuleniu ZZO czy któraś miała z Was podczas porodu podane te znieczulenie i czy warto ? Przepraszam że się tutaj tak wtracilam , ale chciałabym znać Wasza opinie na ten temat .[emoji4]
 
reklama
Noszę, tule, czekam aż przejdzie. Bez stresu bo dziecko stres rodzica wyczuwa i jest odwrotny skutek. Nic ja nie boli. Od około 18-19 do 21-22 u nas to jest. Po prostu musi sobie pomarudzic i się potulic. Chwilę przyśnie za 5 minut znów to samo.
Ogólnie w dzień dość aktywna jest. Za to w nocy ładnie śpi i wstaje mi dwa razy. Koło 1 i potem koło 4. A potem już rano dziś np o 7.
To moja zaczyna później. Ale też w dzień jest bardzo spokojna i dużo śpi. Po północy jak juz ja uspie to jest ok i budzi się tylko na karmienie. Ale to chyba minie ? ?
 
Do góry