reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to implantacja?

Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
2
Cześć Kobitki!

Mam pytanie do Was..
Od niedawna zaczęłam starać się z Mężem o dziecko. Cykle mam regularne czyli co 28 dni, miesiączka trwa Max 6 dni i przed trzy dni standardowo obfita później z dnia na dzień coraz mniej. Wracając do tematu. Cały czas myślałam że mam owulacje 14 dni przed miesiączka. Zrobiłam wiec testy owulacyjne. Okazało się że owulacje ostatnia miałam 30 i 31.08 ponieważ były dwie widoczne kreski. Oczywiście z Mężem staraliśmy się i przed i po. Z dniem 11 przyszlA @ bez żadnych bolesnosci,,trwała 2,5 dni brak skrzepow, kolor czerwony bardziej wodnisty. Aby spr czy to ciaza zrobiłam test po 4 dniach od krwawienia test negatywny.. Czy to była implantacja czy po prostu raz w życiu coś takiego mi się wydarzyło ? Obecnie źle się czuję,, boli mnie podbrzusze, jest mi niedobrze, brak apetytu, piersi powiekszone czasami samo z siebie czuję klucia . Czy powtórzyć test? Czy są kobiety które były w podobnej sytuacji ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie implementacja a implantacja :). Może być implantacja a może okres proponuję pójść do pkt. pobrań i zrobić badanie beta hcg z krwi
 
Wszelkie wątpliwości rozwieje beta, a objawy które u siebie "obserwujesz" możesz sobie wkręcać, skoro się staracie o dziecko, więc absolutnie się nimi nie sugeruj.
 
Do góry