reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny mnie chodzi o to ze całe dziecko na takiej zwykłej dużej poduszce a nie ze tylko pod główkę :) spała tak na całej dzis w nocy i teras mysle czy nie za miękko i czy tak można czy lepiej rylko na materacu naszym i przykryć kocem?
Tylko materac. Ja Hubcia daje w rozku do spania i niczym nie przykrywam, balabym sie przykryc kocen
 
Byłysmy dzis w tesko z Marcelina spadł bam kocyk 5 minut nie leżał i ktoś Z a j e b a ł ...... myslalam ze może zniósł do obslugi klijeta ale sie myliłam :laugh2:
20180929_095334.jpg
 

Załączniki

  • 20180929_095334.jpg
    20180929_095334.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 485
Krótko co u nas. druga doba i ciagle na cycku wisi... rana boli ale życie... jeszcze troszkę problem z chłodzeniem i wstawaniem ale przezyje. kupy i siku jest wiec dajemy radę. Największy na oddziale i to od dosć dawna jak się lekarze śmieją. wczoraj to dziecka nie było a dzis śpi tylko na mnie z cycem.a ja się rozpuszczam...
 
reklama
Do góry