reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Biedna ;( dlatego ja w nocy narazie jeszcze spie z malutka i w ciągu dnia tez mam ją ciagle na łóżku albo w leżaczku i nawet nie zwracam uwagi na komentarze typu : czemu nie śpi w łóżeczku, bo właśnie wole ją mieć na oku :)

Dobrze, ze byłaś w pobliżu :)
No spała mi na kolanach, łóżeczka jeszcze nie użyliśmy tez ja mam zawsze przy dobie i śpi Ze mną w łożku, ja się czuje psychicznie lepiej a ona jakoś śpi, bo jak ja zakłuje w brzuszku i szybko zareaguje to nie kończy się to płaczem... teściowa mówi żebym ja położyła i ja ciagle nie nosiła, ale ja wole ja ponosić poprzytulać niż żeby mi się wiła i płakała bo skręca ja w brzuszku do tego mówię ze więzi się tworzy teraz :D przytulania nigdy za dużo :)
 
reklama
No spała mi na kolanach, łóżeczka jeszcze nie użyliśmy tez ja mam zawsze przy dobie i śpi Ze mną w łożku, ja się czuje psychicznie lepiej a ona jakoś śpi, bo jak ja zakłuje w brzuszku i szybko zareaguje to nie kończy się to płaczem... teściowa mówi żebym ja położyła i ja ciagle nie nosiła, ale ja wole ja ponosić poprzytulać niż żeby mi się wiła i płakała bo skręca ja w brzuszku do tego mówię ze więzi się tworzy teraz :D przytulania nigdy za dużo :)

Dokładnie tak :)
 
Chyba bd musiała do tego wrocic, pierwszy miesiąc mi tak leżała tylko, ale teraz umie się przerzucić na plecy
No to zrób sobie w łóżeczku blokadę np. Z ręcznika, pieluchy flanelowej czy kocyka. Ja tak mam od początku. Fakt, że teraz się tak kręci, że nie zawsze to blokuje go na 100%. Michał śpi od początku na bokach ze względu na ulewanie właśnie. Nie potrafi na plecach
 
Boże jakiś dramat, młoda mi spała i nagle zaczęła kaszleć i się dusić... tragedia oklepalam ja i wypłynęło mleko, ulala przez sen i wlecialo jej nie do tej dziurki co trzeba, ciekawe co by było jakby była w łóżeczku a ja bym cis robiła... teraz nie zasnę ...
Dlatego ja stosuje klin. Bałam się takich akcji :/
 
reklama
Do góry