reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykl a ciąża

reklama
Rozwiązanie
Hym, a ile czasu od łyżeczkowania? Mialas chyba kontrole po zabiegu, to chyba już w tedy były by powikłania. A może to krwiak maly, a może wszystko jest ok
Łyżeczkowanie miałam robione pod koniec sierpnia 17r. Ale może to tez ma związek z tym ze powinnam po takim zabiegu odczekać jakiś czas aż wszystko dojdzie do siebie a już na początku września miałam pobierane wycinki z szyjki.
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, 8 dc pojawiła sie zmiana na prawym jajniku ale według lekarza to za wcześnie na pęcherzyk owulacyjny?? Wiec co to może być?
Umów się na monitoring cyklu - spotkasz się wtedy z lekarzem kilka razy w ciągu cyklu. Lekarz sprawdzi, czy pęcherzyk Graffa dojrzewa i czy pęka. Być może leci Ci także badania hormonów.
 
reklama
Umów się na monitoring cyklu - spotkasz się wtedy z lekarzem kilka razy w ciągu cyklu. Lekarz sprawdzi, czy pęcherzyk Graffa dojrzewa i czy pęka. Być może leci Ci także badania hormonów.
On chce mnie wlasnie zobaczyć w przyszłym miesiącu ale w 6 dc i przyjrzeć sie tej zmianie.... bo na pęcherzyk to nie wyglada bo niby za wcześnie
 
To nie pęcherzyk tylko niby guzek dlatego nic więcej nie może powiedzieć, jeszcze do tego dochodzi cienkie endometrium 5 mm . Nie wiem czy to nie powikłanie po lyzeczkowaniu:/

Hym, a ile czasu od łyżeczkowania? Mialas chyba kontrole po zabiegu, to chyba już w tedy były by powikłania. A może to krwiak maly, a może wszystko jest ok
 
Hym, a ile czasu od łyżeczkowania? Mialas chyba kontrole po zabiegu, to chyba już w tedy były by powikłania. A może to krwiak maly, a może wszystko jest ok
Łyżeczkowanie miałam robione pod koniec sierpnia 17r. Ale może to tez ma związek z tym ze powinnam po takim zabiegu odczekać jakiś czas aż wszystko dojdzie do siebie a już na początku września miałam pobierane wycinki z szyjki.
 
Rozwiązanie
Do góry