reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej dziewczyny. Dawno się nie odzywałam. Mam pytanie jeśli @ spóźnia się 10 dni a test negatywny dwa dni temu, to co radzicie poczekać jeszcze kilka dni i zrobić test jeśli @ nie przyjdzie, czy do gina lecieć?
 
Też pomyślałam o becie ale w najbliższe dni nie dam rady. Chyba zrobię test jeszcze w sobotę i zobaczymy. Jeszcze nigdy tak długo mi się nie spozniała @, a tu nawet żadnych objawów wskazujących na to ze się pojawi.Tylko dziwny biały śluz, jest go sporo. :/ nie wiem co o tym myśleć.:/
 
Też pomyślałam o becie ale w najbliższe dni nie dam rady. Chyba zrobię test jeszcze w sobotę i zobaczymy. Jeszcze nigdy tak długo mi się nie spozniała @, a tu nawet żadnych objawów wskazujących na to ze się pojawi.Tylko dziwny biały śluz, jest go sporo. :/ nie wiem co o tym myśleć.:/
A nie masz innych objawów? Mnie od owulacji bolał brzuch jak na okres , piersi delikatnie większe .dopiero w szpitalu dowiedziałam się o ciąży bo testy nie wychodziły
 
A nie masz innych objawów? Mnie od owulacji bolał brzuch jak na okres , piersi delikatnie większe .dopiero w szpitalu dowiedziałam się o ciąży bo testy nie wychodziły
No właśnie nic a nic. Oprócz tego śluzu to kompletnie nic się nie dzieje. Dziś jest już 45 dzień cyklu a testy nie wychodzą.
 
Dziękuję ślicznie, 28 tydzień już mam, jestem szczęśliwą mama i już się nie mogę doczekać bobaska :) Ty również w ciąży?
 
reklama
Dziękuję ślicznie, 28 tydzień już mam, jestem szczęśliwą mama i już się nie mogę doczekać bobaska :) Ty również w ciąży?
Oo czyli juz blizej niz dalej [emoji6] zazdroszczę [emoji6]
Ja tez w ciąży tylko u mnie dopiero 15tc [emoji6] no i ja juz mam prawie 5latka w domu [emoji6]
 
Do góry