reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Miałam zalecone w wypisie ze szpitala ze po 6 tyg mam zrobić i dodatkowo tsh ( te na szczęście w normie ) nam wprawdzie 6 tyg dopiero we wtorek, ale dziś Kamil miał wolne to chcieliśmy skorzystać.
nie martw się , to są naprawdę minimalne odchylenia . Powiem Ci najlepsze

W Polsce w tamtym roku robiłam badania krwi jak co roku w Polsce
I wyszła mi TSH koło 5 gdzie norma go jest 4 oczywiście ja już spanikowana że mam tarczyca chora i że nie będę mogła mieć dzieci, że będę musiała brać tabletki itp
Minął tydzień jak wróciłam do Holandii i poszłam D o lekarza w celu powtórzenia wyników, i dodatkowe na tarczyca
I co się okazało że tarczyca super wartość wynosił 2.5 z taka to już można śmiało starać się o dziecko i te inne wartości tarczycowe były w normie, 3 miesiące późnej byłam już w ciąży [emoji6]

A w Polsce to już by dali mi lekarstwa. ... dlatego wszystko z głową kochana bez paniki , napewno małemu nic nie jest A skoro teraz mało je widocznie nie ma więcej potrzeby za 2 dni może jeść więcej. [emoji10]
 
2 tabsy dziennie teraz Magvit B6. Pomaga tyle o ile... Ale chyba probowalam już wszystkich...
Doppel Hertz spróbuj Gosia tam jest duża dawka i łącz to z Aspargin 2 tabletki dziennie . GOSIA ja też mam nerwicę lękową A to przez to jakie miałam dzieciństwo wszystko zostało na psychice
 
reklama
Kurcze mi nie kazali robic nic z krwi malemu
Może i to lepiej [emoji39] ja też panikowalam strasznie prowadzac ciaza w Holandii , jak was czytałam, że mialyscie tyle badań w ciąży, to krew to mocz A ja tylko za głowę się lapalam i wkurzona byłam że nic mi tutaj nie wykonują, aż wkoncu olalam sprawę, oni są tego zdania jeżeli nic Ci nie dolega to nie ma takiej potrzeby , ciaza przeszła wzorcowo bez dodatkowych badań nawet nie miałam robione krzywej cukrowej. Ale cukier miałam badany w gabinecie z palca , nigdy nie wykazywał wysokiej normy więc oni nie mieli potrzeby wykonywać tego badania .
Ale za to miałam piękny poród i zajebista opieke w czasie porodu jak i po porodzie w domu przez 7 dni , gdzie miałam oglądane krocze mierzona temperaturę i zahamowanie laktacji (najgorszy ból jak dla mnie ) .
 
Do góry