reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy też tak miałyście? Kłucie brzucha w ostatnich tygodniach ciąży

Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
1
Hej mamy i przyszłe mamy
Piszę do was z zapytaniem czy w ostatnich dniach ciąży miałyście taką dolegliwość w postaci silnego kłucia brzucha? To nie ból w dole brzucha tylko centralnie na środku. Ból jest większy przy dotyku i gdy się poruszam. Byłam ostatnio u lekarza i nie wspominał nic o możliwościach takich odczuć. Czy to normalne czy lepiej udać się do lekarza? Dodam że mój termin porodu wypada na za tydzień.
 
reklama
Hej mamy i przyszłe mamy
Piszę do was z zapytaniem czy w ostatnich dniach ciąży miałyście taką dolegliwość w postaci silnego kłucia brzucha? To nie ból w dole brzucha tylko centralnie na środku. Ból jest większy przy dotyku i gdy się poruszam. Byłam ostatnio u lekarza i nie wspominał nic o możliwościach takich odczuć. Czy to normalne czy lepiej udać się do lekarza? Dodam że mój termin porodu wypada na za tydzień.
Może to żołądek? Masz do tego jakies problemy gastryczne: zaparcia? Biegunki? Bo wydaje mi sie ze typowo z ciążą to nie jest związane wiadomo teraz macica uciska na wszytsko wszytskie narządy sa tak posciskane. Ja nie raz czułam klocie w środku brzucha ale nie będąc w ciazy i przechodziło samo ale wiedziałam ze to cos żołądek świruje bo do tego dochodziły np zaparcia. Jednak jeśli miałoby to byc cos co moze zaszkoszic lepiej zgłoś sie do lekarza albo zadzwoń do, swojego gina i zapytaj pozdrawiam i szczęśliwego rozwiązania:)
 
Do góry