reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

No ja żałuję, ale nauczycielki mnie zaczarowaly, że Juluś taki bystry, tak dobrze liczy, pięknie rysuje wycina najlepiej z grupy (tyle można było ocenić w zerowce). Pozatym pomyślałam że będzie rok niżej niż Zuzia to będzie jakoś sprawniej się to ogarniało.Pierwsza klasa też nie zweryfikowala bo literki poznawal, szlaczki pisal, z matematyki był super, jeden z lepszych w grupie. Problemy się zaczęły w 2 klasie kiedy zaczęły się czytanki na stronę czy dwie, pisanie z pamięci. Wtedy już nie można było go zostawić, pozatym bardzo nie chciał zostać, bal się tego, płakał. Czekamy na wizytę w poradni, będziemy mu próbowali ułatwić przejść przez to i liczymy że nadgoni.
 
reklama
Hej hej!

Co u Was? Jak ciążę, dzieci!

Uporałam się z prezentami, uf! Mam dla wszystkich.
Zdrowi na szczęście i na chwilę obecną.
Siedzę przy herbatce z soczkiem malinowym, kotem na kolanach i ogladam badziewie w postaci K. Wojewódzkiego tj. nie on tylko program...i marzę o maśle orzechowym (ukrytym przed synem) na kanapce.
 
Ostatnia edycja:
Hej hej!

Co u Was? Jak ciążę, dzieci!

Uporałam się z prezentami, uf! Mam dla wszystkich.
Zdrowi na szczęście i na chwilę obecną.
Siedzę przy herbatce z soczkiem malinowym, potem na kolanach i ogladam nadzienie w postaci K. Wojewódzkiego tj. nie on tylko program...i marzę o maśle orzechowym (ukrytym przed synem) na kanapce.
To po co marzysz? Syn zapewne już śpi to do dzieła ruszaj spełniać swe marzenia[emoji38]
Ja mam ukrytego marcepana ale późno i mam już umyte żeby wiec chyba odpuszcze[emoji4]
 
Hej hej!

Co u Was? Jak ciążę, dzieci!

Uporałam się z prezentami, uf! Mam dla wszystkich.
Zdrowi na szczęście i na chwilę obecną.
Siedzę przy herbatce z soczkiem malinowym, potem na kolanach i ogladam nadzienie w postaci K. Wojewódzkiego tj. nie on tylko program...i marzę o maśle orzechowym (ukrytym przed synem) na kanapce.
U nas też wszystkie prezenty ogarnięte, także odciążyłam głowę ;)
Ja czytam książkę właśnie i taki relaks ogólnie mam - jak lubię, choć wszystkie dzieci bawią się w najlepsze ze sobą, ale póki są harce i wygłupy, a nie naparzanie, to jest dobrze ;) :D
To po co marzysz? Syn zapewne już śpi to do dzieła ruszaj spełniać swe marzenia[emoji38]
Ja mam ukrytego marcepana ale późno i mam już umyte żeby wiec chyba odpuszcze[emoji4]
O, mój sposób na pohamowanie wieczornego podjadania - myję zęby i finito - nie ma łakomstwa :D
 
U mnie to.chyba nocne podjadanie [emoji1787][emoji23]
Właśnie.mam przerwe na czekoladę która nie trzeba się dzielić bo wszyscy spią[emoji6]
Właśnie wczoraj miałam USG polówkowe. Wszytko jest ok. I w końcu udało się sprawdzić kim jest dzidzia. BĘDZIEMY MIEĆ KOLEJNĄ DZIEWCZYNKĘ [emoji7][emoji7][emoji847]
Co do prezentów to u mnie powoli do przodu ale do końca jeszcze daleko.
 
Witam się Andrzejkowo i już prawie grudniowo

Mamuni bardzo dziękuję za piękny wpis o przeżyciach w szkole. Jestem pełna podziwu dla Ciebie, że sama sobie potrafiłaś poradzić. To już mistrzostwo świata!
Aktualnie wiem, że mam dwóch synów z problemami - w naszym przypadku emocjonalnymi, na razie w przedszkolu, ale w szkole będzie pewnie jeszcze gorzej. Mamy do dyspozycji sztab specjalistów, my - rodzina jesteśmy świadomi sytuacji. I nie wyobrażam sobie, jakby synowie mieli sobie dać radę sami. A Ty, dzielna dziewczyno, temu podołałaś.

U mnie dużo ostatnio się dzieje, bardzo wiele spraw załatawiamy. Jakieś zaległe dokumenty, inne sprawy sprzed wielu lat. Zabiera to dużo czasu, ale z drugiej strony cieszę się, że może jeszcze przed końcem roku uda nam się część wyprostować. Może jestem staroświecka, ale uważam, że warto jeszcze w starym roku uporządkować co się da. Przyszłość i tak przynosi coraz to nowe niespodzianki, więc łatwo się w tym wszystkim pogubić.
Ja w tym miesiącu dwa razy zapominałam o ważnych rzeczach, nie wspominają o drobiazgach. Najbardziej staram się pamiętać o sprawach związanych z dziećmi, żeby z ich strony nie było rozczarowania. I tak latam od zabawy do zabawy, od zebrania do zebrania, od lekarza do lekarza, po drodze załatwiając zajęcia dodatkowe.
Na szczęście o prezentach nie muszę już specjalnie myśleć, chociaż przyznam, że przy możliwości robienia zakupów przez internet, samo wybieranie podarków jest dla mnie jakąś przyjemną odskocznią od codzienności.
W następny wtorek lecimy na kilka dni do Izraela - też w ramach oderwania się od rzeczywistości. Trzymajcie proszę kciuki, żeby wszystko się udało, bo lecimy pierwszy raz z najstarszym synem
 
Dziewczynki witam!

Dzieci oddelegowane do szkół i przedszkola. Śniadanie i kawa pochłoniete.
Zaraz lecę do pracy do muszę wnioski o prezenty dla dzieci z funduszu socjalnego wypisać.

@Heda :D gratuluję córeńki!!! Wspaniałe wieści, że wszystko dobrze!
@milla76 dziękuję za miłe słowa.
Izrael! Miodzio...A z jakiejś okazji? z dzieciakami czy bez? no i z jakiego biura podróży.
Też jestem tego samego zdania, co się da za starego roku załatwić to trzeba tak zrobić.
Masz teraz pełne ręce roboty, biegasz ale za.to jaka kondycja fizyczna będzie!
@Chrząszczyk 1 oj marzę bo się skończyło a ja uwielbiam masło orzechowe! Gdybym miała to bym marzyła żeby ktoś mi to schował nim opróżnie słoik ;)
Przed dzieciakami chowam słodkości, i inne tego typu sprawy, niedobra mama- przed najmłodszym bo ma alergię na orzechy-a przed starszymi bo by mi wszystko wyjedli :-) :)
 
U mnie to.chyba nocne podjadanie [emoji1787][emoji23]
Właśnie.mam przerwe na czekoladę która nie trzeba się dzielić bo wszyscy spią[emoji6]
Właśnie wczoraj miałam USG polówkowe. Wszytko jest ok. I w końcu udało się sprawdzić kim jest dzidzia. BĘDZIEMY MIEĆ KOLEJNĄ DZIEWCZYNKĘ [emoji7][emoji7][emoji847]
Co do prezentów to u mnie powoli do przodu ale do końca jeszcze daleko.
Gratuluję! Prawdziwy babiniec sie wam szykuje ;)
 
U nas prezenty tez juz prawie ogarniete. Pomógł mi w tym internet[emoji4]jeszcze dla meza musze coś zamówić ale to też będzie bułka z masłem, bo podał mi kilka pozycji książek wiec coś mu tam wieczorkiem wybiorę.
@Heda gratuluję corci[emoji7] macie już wybrane dla tego słońca imię?
@milla76 trzymam kciukasy za uporządkowanie spraw w starym roku i szczęśliwej, udanej podrozy[emoji4]
@mamunia86moja córka tez miała alergie na orzechy ale wyrosła z niej wiec pocieszam Cię, że może i u Was tak będzie...choc z drugiej strony to zawsze więcej maselka dla Ciebie.
My już dziś z rana zaliczylismy lekarza. Starszy ma tak nasilone AZS, że chyba jeszcze nigdy nie mial skóry w tym stanie[emoji32]masakra juz mi ręce opadają.
Pozdrawiam Was.
 
reklama
Heda, gratulacje!!!!! Będziesz próbowała 5 raz? Mi wszyscy mówią, że następnym razem się uda, ale statystycznie jakie są szanse? :-) A może się wymienimy przepisami? hihihi. Chłopcy idealnie w owulację trafieni.
A ja jeszcze dumam nad prezentami. Co można kupić chłopakom 15-latkom?
 
Do góry