reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

reklama
Hej, hej !
Ja od wczoraj leżę w klinice.
Wagowo się polepszyło. Mamy 26+5 i według usg ważą 903 i 873g.
Niestety jest jakiś problem w przepływie u jednej dziewczynki, ale na ten moment do obserwacji.
 
Hej !
Ktg raz dziennie
Sprawdzanie tętna raz dziennie
Usg z przepływami dwa razy w tygodniu :)
Hej
Ktory to juz tydzien? Ile waza dzieci? Jak z ta kolozja pepowinowa?
Ja jutro 18 tc, tydzien temu wazyly tyle co kostka masla
I jestem dwa dni po amniopunkcji, takze ciagle jakies ciemawostki. Narazie przeplywy ok, ttts tez narazie nie ma.
 
Niestety nasza historia zakończyła się. To był początek 15 tygodnia. Przyczyny nie zostały podane. Trzymam kciuki za wszystkie pozytywne zakończenia, życząc jak najlepiej.
 
cześć dziewczyny , jestem w ciąży bliźniaczej 1ko1ow. To juz 18 tc. Bardzo się martwie jeden blizniak jest duzo mniejszy od 1 , lekarz podejrzewa wade serca, a 8 stycznia mam zabieg kordocentezę.. ponadto stwierdził konską szpotawość obustronna ..:(:(
 
reklama
Do góry