reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dziewczynki z Wysp ;) Znajome działają, może któraś skorzysta:

48383759_1975009622587366_6095272141710688256_n.jpg
 
reklama
Ja mialam juz w 7 tyg, ale latwo go bylo ukryc. Teraz juz sie podnosi i widac go od rana [emoji4].



W pierwszej ciazy mialam faze na pomidory i ziemniaki. Teraz ziemniak tez krolem na stole. Normalnie ziemniakow nie jemy.



Haha, na zdrowie wyjdzie [emoji6] Ja imbir odstawilam bo po nim mialam wieksze napady mdlosci.



A te kaciki ust, pekaja z zimna czy zajady Ci sie robia? Bo jak zajady to albo za mocna pasta do zebow sie zrobila, albo witamin wiecej potrzebujesz. No ale jak z zimna, to pewnie balsamik jakis. Ja nic nie uzywam, zaraz mam opryszczke.

Stanelam na wage, 1,5kg na plusie. Chyba niezle jak na ostatni tydzien 1 trynestru.
Właśnie do końca nie wiem. Obawiam się że to mogą być zajady bo ostatnio brałam antybiotyk a czytałam że po antybiotykoterapii mogą się właśnie robić. Nigdy nie miałam z tym problemu a teraz dwa na raz. Jeszcze byłam wczoraj u dentysty i jak otworzyłam szeroko usta to krew się polala.
 
Właśnie do końca nie wiem. Obawiam się że to mogą być zajady bo ostatnio brałam antybiotyk a czytałam że po antybiotykoterapii mogą się właśnie robić. Nigdy nie miałam z tym problemu a teraz dwa na raz. Jeszcze byłam wczoraj u dentysty i jak otworzyłam szeroko usta to krew się polala.
A witaminy jakies bierzesz? Moze jakas masc witaminowa by pomogla? Albo do apteki idz i zapytaj. Wspolczuje, ja walczylam kiedys 3 miesiace z zajadami.
 
Na zajady mojej córce najszybciej pomaga maść z apteki z witaminą B. Jest co prawda żółta strasznie i ją widać jak się posmaruje ale dwa-trzy dni i po problemie
Właśnie do końca nie wiem. Obawiam się że to mogą być zajady bo ostatnio brałam antybiotyk a czytałam że po antybiotykoterapii mogą się właśnie robić. Nigdy nie miałam z tym problemu a teraz dwa na raz. Jeszcze byłam wczoraj u dentysty i jak otworzyłam szeroko usta to krew się polala.
 
Dziewczyny a o co chodzi z tymi pomidorami? Ja nie jem w ogóle.
Moja mama zawsze wspomina, że jak była ze mną w ciąży wymiotowała na sam widok pomidorów :-D
 
Trzymałam się dzielnie od rana chociaż mdłości miałam straszne no i nie dałam rady zaliczylam przytulanie z muszlą, głowa mi pęka i tak właśnie witam się w 7t1d ;)
 
Dziewczyny a o co chodzi z tymi pomidorami? Ja nie jem w ogóle.
Moja mama zawsze wspomina, że jak była ze mną w ciąży wymiotowała na sam widok pomidorów :-D
Podobno zdrowe są [emoji23] chociaż moim zdaniem te zimowe są do bani, kompletnie bez smaku. Jem w sezonie sporo bo mam swoje (mojemu tacie na działce zawsze obrodzą tak,że rozdajemy), a tak to bardzo rzadko. Za to na zimę mam je zamknięte w sosie do spaghetti i przecierze do zupy:)
 
reklama
Do góry