reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :)

Super rzeczy polecacie :)
Ja dodm jeszcze
* pieluchy bambusowe (takie jak tetry) ten material jest swietny i malucha tym mozna przykryc np.
Co do pieluch to u mnie sorawdzily sie te bambusowe i tetry, flanela jakos slabo
* parasolka do wozka!
* tantum rosa do podmywania po porodzie sn najlepiej z aspiratorkiem
* cos slodkiego na zaraz po porodzie ;)
* bodziaki kopertowe takie jak na zdjeciu, latwiej sie zaklada

Screenshot_2019-01-02-10-48-31.jpeg
 
reklama
O matko! już zaczynacie kompletować wyprawkę? Termin mam na 27.06 i nadal nie ogarniam :) a w domu też krzyczą że jeszcze za wczas i można zapeszyć :oops:
 
O matko! już zaczynacie kompletować wyprawkę? Termin mam na 27.06 i nadal nie ogarniam :) a w domu też krzyczą że jeszcze za wczas i można zapeszyć :oops:
Nie cierpię takich przesadow [emoji57] ja mam juz praktycznie wszystko, tylko wozek i wyprawke do szpitala dla mnie i malucha musze zamowic w aptece ale to w kwietniu [emoji6]
A tak w ogole witaj [emoji6] zapraszamy na glowny watek [emoji6]
 
O matko! już zaczynacie kompletować wyprawkę? Termin mam na 27.06 i nadal nie ogarniam :) a w domu też krzyczą że jeszcze za wczas i można zapeszyć :oops:
Ja nie kompletuje. Przy ilości rzeczy po mojej trójce, które rozdałam znajomym i rodzinie liczę na to że cała wyprawka do mnie sama wróci [emoji23]
 
Mnie na szczęście ominie kilka droższych zakupów (Mąż jest najmłodszy z rodzeństwa i siostra niedawno urodziła :) ) Ale ogrom rzeczy do kupienia mnie przytłacza... A wózek to już w ogóle czarna magia :D jak juz znajdę idealny jak mi sie wydaje i ma dobre opinie to przy każdym pojawią się opinie też negatywne o_O
 
Mnie się marzy taki misio do karmienia tylko w kolorze szarym bym chciała. Będzie później służył jako maskotka dla dziecka. Trochę drogi miś, więc sobie zażyczę na zajączka wielkanocnego [emoji23]
IMG_20190102_090252.jpeg
 
reklama
Ale super z Waszymi poradami. Ja jestem kompletnie zielona w temacie, muszę wszystko kupić bo nic nie mam i kompletnie nie wiem od czego zacząć [emoji85]
 
Do góry