reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
No to czas sprawdzić czy u mnie nie będzie problemów z forum zamkniętym:) a ledwo co nadrobiłam dzisiejsze posty:)))
Nadrobilas tylko dzisiejsze posty z glownego watku a ile jest dzis na tym nowym?

Nie zstaniecie we dwie bo ja dalej nie do oonca ogarnoam co sie dzieje [emoji14] 3 tyg mnie nie bylo i czuje sie jk w innym swiecie [emoji2957]
Zauwazylam, ze Cie nie bylo i nawet mialam pytac o Ciebie ale jako poczatkujaca wtedy tu na czerwcu 2019 nie moglam sobie przypomniec dokladnie Twojego nicku. Pamietalam Twoja fotke i mniej wiecej, co pisalas ale nicka nie :zawstydzona/y: A gdzie bylas, jesli to nie tajemnica?
Co do fotelikow, to zgadzam sie z @Silje1008 My dla pierworodnego uzywalismy reboardow az do czwartych urodzin :biggrin2:
 
Ja właśnie nie odczuwam żadnych objawów, ale skoro lekarz twierdzi że jest infekcja to chyba jest
Też nie odczuwałam nic, a okazało się że mam infekcje, a raczej grzybka jak to moja gin powiedziała. Pomogło mi kilka rzeczy Niacyna-antybiotyk, podmywanie częste w chłodnej wodzie bez mydła itd., wyeliminowanie cukrów które namnaża ją z tym nie miałam problemu bo mnie nie ciągnie, jedzenie jednego jogurtu dziennie. Obecnie mam globulki z kwasem hialuronowy na odbudowę flory Hexagyb Duo.
Super:)) zamówiłam sobie cały taki pakiet? Jestem ciekawa działania:)
Znam, bardzo fajne. Natomiast ja jestem uzależniona od masła z the body shop o zapachu mango obłęd. Oprócz tego używam Bielendy Mama na cellulit, masła shea i czasem oliwki palmers.
 
Nadrobilas tylko dzisiejsze posty z glownego watku a ile jest dzis na tym nowym?


Zauwazylam, ze Cie nie bylo i nawet mialam pytac o Ciebie ale jako poczatkujaca wtedy tu na czerwcu 2019 nie moglam sobie przypomniec dokladnie Twojego nicku. Pamietalam Twoja fotke i mniej wiecej, co pisalas ale nicka nie :zawstydzona/y: A gdzie bylas, jesli to nie tajemnica?
Co do fotelikow, to zgadzam sie z @Silje1008 My dla pierworodnego uzywalismy reboardow az do czwartych urodzin :biggrin2:
Bylam zabiegana. Problemy z praca, przygotowania do swiat, wujek w szpitalu pozniej ja w szpitalu... swieta. I tak zlecialo. Jak juz sobie przypominalam ze mialam sie odezwac to zapominalam z twgo ciazowego roztargnienia i dopiero wcOraj usiadlam i mowie -to jest ten dzien ;)
 
Też nie odczuwałam nic, a okazało się że mam infekcje, a raczej grzybka jak to moja gin powiedziała. Pomogło mi kilka rzeczy Niacyna-antybiotyk, podmywanie częste w chłodnej wodzie bez mydła itd., wyeliminowanie cukrów które namnaża ją z tym nie miałam problemu bo mnie nie ciągnie, jedzenie jednego jogurtu dziennie. Obecnie mam globulki z kwasem hialuronowy na odbudowę flory Hexagyb Duo. Znam, bardzo fajne. Natomiast ja jestem uzależniona od masła z the body shop o zapachu mango obłęd. Oprócz tego używam Bielendy Mama na cellulit, masła shea i czasem oliwki palmers.
Ja jestem zachwycona i serdecznie polecam mieszanke olejkow :ze slodkich migdalow i inca inchi w stosunku 50:50 mam mega sucha skore a od kiedy ich uzywam to jest cudownie miekka i jakis strach przec rozsteoami mam mniejszy :) z rezzta mozna o nich duzo poczytac. Jedyny minus to pachnie (mieszanka) jak obierki od ziemniakow [emoji23]
 
reklama
Do góry