reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Jasne rozumiem ale na tak wczesnym etapie malo kiedy widać coś więcej :)
Wiec badz dobrej mysli i wytrzymaj jeszcze pare dni, tydzień.
Wiesz dokladnie kiedy byla owulacja?
Niestety nie wiem bo testy owulacyjne,za bardzo mi nie wychodzily, a przy mierzeniu temperatury zaobserwowalam dwa skoki wzrostu ale obstawiam 15-17 dc.
 
Niestety nie wiem bo testy owulacyjne,za bardzo mi nie wychodzily, a przy mierzeniu temperatury zaobserwowalam dwa skoki wzrostu ale obstawiam 15-17 dc.
To policz sobie 21 dni od tego 17 go i wyjdzie ci kiedy zaczyna bić serduszko. :) wez jednak pod uwage ze jakość sprzetu tez gra duża role i przy starszym sprzęcie nie zobaczysz tak szybko nic poza kropeczka.
 
To policz sobie 21 dni od tego 17 go i wyjdzie ci kiedy zaczyna bić serduszko. :) wez jednak pod uwage ze jakość sprzetu tez gra duża role i przy starszym sprzęcie nie zobaczysz tak szybko nic poza kropeczka.
To też tak łatwo nie jest:p ja byłam dokładnie w 21 dc i zarodek było widać 2 mm...ale serca niet, ginka powiedziała że jeśli zarodek ma 3-4 mm to może coś będzie widać, a sprzęt ma dość nowy, ale najpewniejszy jest 7-8 tc bo każdy dzidziuś inaczej się zadomawia tak mi mowila;)
 
To też tak łatwo nie jest:p ja byłam dokładnie w 21 dc i zarodek było widać 2 mm...ale serca niet, ginka powiedziała że jeśli zarodek ma 3-4 mm to może coś będzie widać, a sprzęt ma dość nowy, ale najpewniejszy jest 7-8 tc bo każdy dzidziuś inaczej się zadomawia tak mi mowila;)
Moja kropeczka miala niecałe 0,5 cm właśnie w 6 i 6 wiec to by sie zgadzalo.
Ginekolodzy zawsze mowa ze lepiej w 7-8 tyg zeby zaoszczędzić stresu :) ale malo kto tyle wytrzymuje :p
 
Moja kropeczka miala niecałe 0,5 cm właśnie w 6 i 6 wiec to by sie zgadzalo.
Ginekolodzy zawsze mowa ze lepiej w 7-8 tyg zeby zaoszczędzić stresu :) ale malo kto tyle wytrzymuje :p
Dokladnie:) ja idę w poniedziałek prywatnie bo byłam dzisiaj na pomocy doraźnej tak mnie pachwina boli...i okazało się że mam węzeł chłonny powiększony 1,5-2 cm najprawdopodobniej coś z pęcherzem (a coś czuję że i zapalenie jest:( )i kazał skonsultowac u ginekologa....dobre to że może coś więcej zobacze a miałam iść 16.01;)ehh....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry