reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

A ti i ja wrzucę. Moja piłka sprzed tygodnia [emoji4]Zobacz załącznik 944903
Ilonka śliczna kuleczka [emoji7]

Smile piękna ta twoja córcia, jaką maleńka [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] nic tylko całować i tulić.

Ja zamiast brzuszka pochwałę się niewyraźną dzidzią [emoji13]
IMG_20190220_211209.jpeg
 
reklama
Ilonka śliczna kuleczka [emoji7]

Smile piękna ta twoja córcia, jaką maleńka [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] nic tylko całować i tulić.

Ja zamiast brzuszka pochwałę się niewyraźną dzidzią [emoji13]Zobacz załącznik 944953
Cudo, jak już pięknie widać. Pamiętam, że mnie bardzo wzruszaly zdj z pierwszych prenatalnych.
W ogóle na prenatalnych to tak się śmiałam ze szczęścia, że mnie lekarz opierniczał, bo brzuch napinałam i nie miał jak badać [emoji3]
 
Ilona cudny brzunio. Kurcze no chcialabym taki maly a ja i poprzednio i teraz.. Kg sie nie przejmuje bo mam jeszcze dwa na minusie. Nic nie przytylam w tej ciazy takze brzuch to tylko rozciagnieta skora ktora bedzie powoli sie obkurczac wraz z macica.. Nie wiem czy kiedykolwiek bedzie jeszcze brzuch elastyczny ale szczerze mam to w nosie.. Patrzac na brzuch widze moje dzieci.

Bratowa dzis wysnila ze rodze 9 kwietnia takze oby sie spelnilo bo termin mi genialnie odpowiada..
Teraz mam mały, ale jeszcze tyle tyg, że może wyskoczyć w górę. Moja mama w dwóch ciązach przytyla po 25kg, ale szybko po ciąży zgubiła.
Masz rację, dla mnie najważniejsze to aby dziecko było zdrowe a reszta to sprawa drugorzędna
 
Teraz mam mały, ale jeszcze tyle tyg, że może wyskoczyć w górę. Moja mama w dwóch ciązach przytyla po 25kg, ale szybko po ciąży zgubiła.
Masz rację, dla mnie najważniejsze to aby dziecko było zdrowe a reszta to sprawa drugorzędna
ja w pierwszej ciazy przytylam 24kg!

teraz zawzielam sie i jestem na minusie.
 
Ilona a który tydzień Ci leci teraz? Ślicznie wyglądasz, to pierwsza ciąża? [emoji846]
 
reklama
Do góry