reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Byłam rano w Lidlu i wymietli wszystko prawie u mnie. Ja pojechałam po cichu dla bobasa bo zaczęłam sobie już kompletować. Przyszłe mamy brały dużo koszul nocnych i stanikow.
 
Ale to chyba właśnie lepiej, jak jest łożysko na przedniej scianie to wycisza ruchy, a jak zarodek jest na przedniej to lepiej właśnie. Czy nie? Tak miałam w poprzedniej ciazy, że miałam łożysko na przedniej.
 
Ale to chyba właśnie lepiej, jak jest łożysko na przedniej scianie to wycisza ruchy, a jak zarodek jest na przedniej to lepiej właśnie. Czy nie? Tak miałam w poprzedniej ciazy, że miałam łożysko na przedniej.
Ja miałam syna na tylnej i już w 12t czułam ruchy[emoji16] a później coraz mocniej oto czasem nawet nozke było widać jak kopnal.... Na przedniej podobno dziecko kopię do kręgosłupa i słabiej czuć ruchy hehe więc nie wiem czy lepiej z moimi problemami kostnymi[emoji23]
 
Wkrecilam się dziś na 10 sekundowe USG :D nie miałam mieć dziś wizyty ale przyszłam pp receptę na duphaston, nie było położnej więc musiałam wejść do lekarza i poprosiłam żeby zajrzał czy wszystko okej :D serduszko pięknie biło, to mi wystarczy do przyszłej środy :D ostatnio wszystkie objawy ucichly więc się martwiłam :p miłego dnia!
 
Ja miałam syna na tylnej i już w 12t czułam ruchy[emoji16] a później coraz mocniej oto czasem nawet nozke było widać jak kopnal.... Na przedniej podobno dziecko kopię do kręgosłupa i słabiej czuć ruchy hehe więc nie wiem czy lepiej z moimi problemami kostnymi[emoji23]
A to nie wiem:) przecież to dziecko plecami do macicy nie jest przyczepione tylko może kopać w sciane macicy od razu [emoji23][emoji23]
 
Też staram się buntować ale ostatecznie dziecko wygrywa [emoji23] "Nieważne matka że nie masz pełnego pęcherza, pójdziemy sobie siku." Tak się dokładnie czuje.
Ja nie czuje potrzeby [emoji848] i wcale się nie buntuje [emoji16] w poprzedniej ciąży też nie wstawalam nawet przy końcowce
 
reklama
@Klaudia278 ja też tak mam, rano płaski, wieczorem 6 miesiąc. To chyba normalne [emoji4]

Fajnie, że przypomnialyscie o Lidlu zupełnie wyleciało mi z głowy że to dziś. A może coś się uda upolować. [emoji846]

Dziewczyny czy któraś z Was ma stwierdzona anemie w ciąży? Jaka dietę stosujecie? Mam w poniedziałek badanie kontrolne krwi, ginekolog dała mi ostatnio tabletki i chce sprawdzić czy się coś poprawiło. Powiedziała mi wtedy "na tych wynikach daleko nie zajedziemy" [emoji849]


Hej ja mam anemie niestety. Miałam przepisane żelazo. Dodatkowo jeśli chodzi o dietę robię sobie koktajle owocowo warzywne, np. Z pietruszka (nać) lub szpinakiem. Wcinam suszone morele, pije herbatę z pokrzywy. Staram się jeść mięso co dzień. Ale zapach mnie odrzuca. Za 2 tyg mam kontrolne badania. Oby się polepszylo. Jutro kontrola badań moczu.
 
Do góry