reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Marlusia co to za test Becka?
To test psychologiczny na depresje Link do: Test Becka - Forum Przeciw Depresji | Kampania Społeczna
Lekarz powiedział, że teraz takie zalecenia bo w ciąży hormony robią takie zmiany, że depresja jest coraz częstsza w tym okresie.
Co do lidla to siostra się wybrała (zaraz rodzi) i kupiła mi jakiś prezent :D podejrzewam, że poduchę, a sama się na nią czaiłam :p
Co do sikania to ja chyba mniej sikam niż zwykle :p
 
reklama
O właśnie koktajle muszę sobie zacząć robić. I do listy zakupów dopisalam morele :)
Mnie właśnie ciągnie na konkrety. Mąż się śmieje, że będzie drugi chłopak. Podobno przy dziewczynkach ciągnie na słodkości. Ciekawe ile w tym prawdy :)
Hej ja mam anemie niestety. Miałam przepisane żelazo. Dodatkowo jeśli chodzi o dietę robię sobie koktajle owocowo warzywne, np. Z pietruszka (nać) lub szpinakiem. Wcinam suszone morele, pije herbatę z pokrzywy. Staram się jeść mięso co dzień. Ale zapach mnie odrzuca. Za 2 tyg mam kontrolne badania. Oby się polepszylo. Jutro kontrola badań moczu.
 
Ciekawy ten test :) spróbuję sobie zrobić
To test psychologiczny na depresje Link do: Test Becka - Forum Przeciw Depresji | Kampania Społeczna
Lekarz powiedział, że teraz takie zalecenia bo w ciąży hormony robią takie zmiany, że depresja jest coraz częstsza w tym okresie.
Co do lidla to siostra się wybrała (zaraz rodzi) i kupiła mi jakiś prezent :D podejrzewam, że poduchę, a sama się na nią czaiłam [emoji14]
Co do sikania to ja chyba mniej sikam niż zwykle :p
 
Ja dziś robiłam badania na różyczkę, HIV i coś tam jeszcze, to przy okazji zajrzałam do Lidla. Kupiłam sweterek do karmienia, rajstopki i skarpetki dla córki. Byłam około 8:30 i nie było już ani jednego bodziaka, chociaż innych rzeczy sporo. Nie planowałam ich kupować, ale rozbawiło mnie to, jak sobie wyobraziłam, co tam się musiało dziać zaraz po otwarciu sklepu ;)
Potem pojechałam jeszcze na chwilę do pracy, żeby pozałatwiać parę spraw i zabrać swoje rzeczy, bo nawet jeśli wrócę po zwolnieniu do pracy, to już w inne miejsce, a teraz leżę i dogorywam. Zjadłam tosta i nie mogę powiek od siebie odkleić, ale kupiłam nowe paski do glukometru i od dziś zaczynam się badać, bo coś mi się to wydaje podejrzane.
A co do sikania to ja i bez ciąży często wstawałam w nocy, więc teraz po 4-5 razy to standard.
 
Ja nie czuje potrzeby [emoji848] i wcale się nie buntuje [emoji16] w poprzedniej ciąży też nie wstawalam nawet przy końcowce
Jej zazdroszczę [emoji13] Ja na końcówce zastanawiałam się czy nie zamieszkać w łazience bo co 15-20min do łazienki latałam [emoji23]
 
O właśnie koktajle muszę sobie zacząć robić. I do listy zakupów dopisalam morele :)
Mnie właśnie ciągnie na konkrety. Mąż się śmieje, że będzie drugi chłopak. Podobno przy dziewczynkach ciągnie na słodkości. Ciekawe ile w tym prawdy :)
U mnie było odwrotnie. Z córką ostre kwaśne rzeczy, mięcho itp a z synem musiałam cos słodkiego codziennie zjeść.
A teraz zależy od dnia raz tak mam raz odwrotnie
 
Dziewczyny jak bedziecie chcialy cos dla dzieciakow albo na przykład poduchy do karmienia czy do spania duze rogale to moge wam uszyc :)
No właśnie dziewczyny staraczki z wątku chwaliły się pięknymi rzeczami od Ciebie kochana, właśnie miałam się Ciebie pytać czy masz jakąś stronkę internetową
 
reklama
Do góry