reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

I co stąd będziemy musiały się przenieść gdzieś czy z tego jakoś się zrobi zamknięte?

Też trzymam kciuki za badania. Wszystko będzie dobrze;)

A zastanawia mnie jedna rzecz i pytanie do tych dziewczyn co miały już prenatalne. Czy u Was na USG lub w opisie jest pęcherz moczowy ? Bo tak czytam opis czytam i tego nie ma. To znaczy, że jeszcze za wcześnie na niego ?
Jak mam być szczera to nie wiem czy w opisie mam ale pamiętam, że na USG pani mi o tym mówiła że pęcherz moczowy jest i wszystko ok
 
reklama
Jurczux kciuki:)

Ja mam 15ego:p

Zamknięta będzie osobną grupą, ta pozostanie tutaj otwarta. Tam trzeba będzie wejść przez główne menu->fora zamkniete-> i tu będziecie widziały to forum.
 
I co stąd będziemy musiały się przenieść gdzieś czy z tego jakoś się zrobi zamknięte?

Też trzymam kciuki za badania. Wszystko będzie dobrze;)

A zastanawia mnie jedna rzecz i pytanie do tych dziewczyn co miały już prenatalne. Czy u Was na USG lub w opisie jest pęcherz moczowy ? Bo tak czytam opis czytam i tego nie ma. To znaczy, że jeszcze za wcześnie na niego ?

Watek będzie we wrzesniowych mamach ale osobny widoczy tylko dla osób dopisanych do niego :)
 
Hejka :) macie może detektor tętna płodu . Ja sobie zamówiłam i jestem w 13 tyg. Będę mogła już używać czy narazie się powstrzymać ?. Widziałam na grupie że jedna z was ma :)
Ja mam detektor, u mnie jest 11t5d zaczęłam słuchać w 11t3d i ciężko było mi znaleźć ale znalazłam więc śmiało próbuj w 13tyg:):tak:
 
Pamiętam jak p doktor mówił że widać pęcherz moczowy, ale na opisie z badań nie ma tego :)

A ja mam pytanie odnośnie tsh, czy któras z was po badaniu dostała skierowanie do endokrynologa i jaki wynik mialyscie że tak się stało? Ktoś zna może prawidłowe normy w ciąży w pierwszym trymestrze?
 
ja na prenatalznych z NFZ nie mam zapisanego np pecherza, a na tych z prywatnym mam wszystko:) pecherz, opisane serce, pepowina trojnaczyniowa itp....zalezy od lekarza ktory robi ci usg :)
 
Właśnie na NFZ doktor powiedział że nie ma pęcherza ale to tak może być bo za wcześnie. I tak się zastanawiałam czy u Was jest widoczny. Dobra czyli muszę się nie nakręciać w poszukiwaniu pęcherza;)

To dajcie znać kiedy przeprowadzka na inne forum żeby mnie nie ominęło. Bo powiem Wam szczerze, że jestem na fb na grupie o in vitro i jakoś za ciężko mi tam jest psychicznie.
 
Pamiętam jak p doktor mówił że widać pęcherz moczowy, ale na opisie z badań nie ma tego :)

A ja mam pytanie odnośnie tsh, czy któras z was po badaniu dostała skierowanie do endokrynologa i jaki wynik mialyscie że tak się stało? Ktoś zna może prawidłowe normy w ciąży w pierwszym trymestrze?

Ja mm jazde z TSH , norm niestety nie pamietam , mialam na wydruku z laboratorium z podzialem na trymestry. Wiec jak w pierwszym badaniu zaboczylam 10 to spadlam z krzesla, pontygodniu zrobilam mialam 5, po 3 tygodniach mialam 4. Samo zaczelo spadac bez lekow ale i tak nie dawalo mi spokoju. Ft3 i ft4 w dolenej granicy normy czyli jak sienokwzuje w polaczeniu z wysokim tsh to nie jest zbyt dobrze. Moj gin mowil ze ok. Ale ja sama poszlam prywatnie do endo i dostalam eutyrox 50 i zrobili mi usg. Mam jeszcze dodorobic badanie na przeciwciala ale raczejnwyglada ze mam chhorobe hashimoto o ktorej nie wiedzialam przed ciaza. Wiec w sumie dobrze ze zaczelam drazyc temat u endo.
 
reklama
Do góry