reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Z tym spojeniem mam to samo i do tego kręgosłup tzn od kregoslupa idzie ból w dupsko i nogi mi się uginaja. Jak się obracam na łóżku to mogę ręką muszę przenosić. Ale sama tego chciałam więc narzekać nie będę:D
No musieliśmy ustalić datę, bo lekarz musiała mnie już do szpitala zglosic.
Czyli wkoncu będziesz miała parke czy dwóch chlopcow? Racja lepiej sprawdzić. Też się balam tego echa, bo mój mąż się urodził z wada serca, ale odpukac wszystko ok, ale powiedziała że będzie się bacznie przyglądać. Cieszę się, że mam usg co 2 tyg taka spokojniejsza jestem :)
To mam tak samo jak ty. W 12 tygodniu było 2 chłopców w 16 chłopiec i dziewczynka ale w 20 lekarz już na 100% potwierdził już 2 chłopców a u Ciebie jak jest? To lekarz musi zgłosić dużo wcześniej do szpitala planowaną cesarkę ??
 
reklama
To mam tak samo jak ty. W 12 tygodniu było 2 chłopców w 16 chłopiec i dziewczynka ale w 20 lekarz już na 100% potwierdził już 2 chłopców a u Ciebie jak jest? To lekarz musi zgłosić dużo wcześniej do szpitala planowaną cesarkę ??
Ja mam dwóch chłopców na 100% (nie dało się ukryć;) ).
Tak, powiedziała, że już musi zglosic.
 
Dziewczyny jestem załamana.. dzisiaj byłam w klinice bo podchodzimy do programu. Lekarz zrobił mi usg i pojawił się polip wielkości 8mm... No i niewiadomo czy podejdę do transferu dlaczego ciągle jest coś nie tak chce mi się wyć
 
reklama
Do góry