reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Super ze wszystko ok...

A ja wam powiem co moj ukochany maz dziś wymyslil...ze chcialby jeszcze jedno bobo...jeszcze 2 się nie urodziło a on już o. 3 myśli a nie jest osobą rzucajaca slowa na wiatr..no cycki mi opadly
To masz podobnie jak ja. U nas jeszcze pierwsze (!) się nie pojawiło, a mój m o 2 rozmyśla i to tak całkiem serio :o :D Też mnie zatkało, jak mi o tym powiedział ;)
 
reklama
To masz podobnie jak ja. U nas jeszcze pierwsze (!) się nie pojawiło, a mój m o 2 rozmyśla i to tak całkiem serio :o :D Też mnie zatkało, jak mi o tym powiedział ;)
No ja szok tym bardziej ze ja na 2 nie chciałam się zgodzić ze względu na moje zdrowie i ciężki przebieg pierwszej ciąży...
 
Super, że wszystko się dobrze skończyło! Mam nadzieję, że czujesz się już znacznie lepiej. Jak bilans córki?
Ja jak byłam w poniedziałek u gin, to też jednej kobiecie zrobiło się na poczekalni słabo. Było ciepło a kaloryfery porozkręcane na maxa i pozamykane okna, do tego stres przed wizytą babka miała. Na szczęście nic poważnego się nie stało.
Dokładnie, nie ma czym oddychać w takiej sytuacji... dziękuję bilans dobrze :), od września idzie do szkoły, jak ten czas leci... wczoraj w przedszkolu jak sobie to uświadomiłam, to się, aż wzruszyłam... coś się kończy a coś się zaczyna...:)
 
Hej, hej. W końcu czas aby napisać.

Po 6x magnez ? [emoji44] ja bym chyba zasłabła. U mnie te 4 i dostaję wypieków i jakimś słabnieciem. Jak w pierwszej ciąży dostałam kroplówę z magnezem to musieli mi odłączyć bo zasłabłam.
U nas sytuacja się unormowala póki co, mam nadzieję, że tak zostanie. Wyniki mam dobre jak się okazało. Cieszę się, że obyło się bez szpitala. Humor wrócił aż. Mój mały chyba wyczuł sytuacje bo nie może się ode mnie oderwać i tylko mama i mama i przytulasy [emoji7]

@Nataśka to miałaś przygodę z rana.... masakra :/

Ja z wyprawki to mam całą listę w zeszycie ha :) A tak poważnie to mam tylko łóżeczko i jakieś uni ubranka po starszym. Czuje, że dostanę powera jak dowiem się już bardziej kogo noszę w środku :D umówiłam się na wizytę na tydzień do innego lekarza, może przed nim się odważy pokazać moje drugie bobo :)

Jak już odpoczywacie to miłego odpoczynku :)
Ja się również cieszę, że u Was wszystko dobrze, ja wiem, że zapewne gdzie kwiecień/maj będę miała takie skurcze i zapewne skończy się to szpitalem, ale to już mam "wliczone w koszty" ;)

Koniecznie dawaj znać co tam w brzuchu :)
Super ze wszystko ok...

A ja wam powiem co moj ukochany maz dziś wymyslil...ze chcialby jeszcze jedno bobo...jeszcze 2 się nie urodziło a on już o. 3 myśli a nie jest osobą rzucajaca slowa na wiatr..no cycki mi opadly
Haha urodzi się drugie, to zobaczy jaki to przeskok :) wtedy jeszcze raz wszystko przemyśli :)
No ja szok tym bardziej ze ja na 2 nie chciałam się zgodzić ze względu na moje zdrowie i ciężki przebieg pierwszej ciąży...
Faktycznie jak nie czujesz się na siłach to nie ma co... ja Ci powiem, że u nas trzecie (planowo) ale chyba, bym jeszcze raz to przemyślała... właśnie względu na zdrowie...mam coraz więcej obaw czy dobrze zrobiliśmy... niby się cieszę, no ale.... chyba w domu więcej radości i nie doczekania niż ode mnie... jestem okropna...
 
Witam się wogóle :)
Z rana miałam akcje... pojechałam z córką na bilans, niestety w gabinecie było tak duszno i gorąco, że prawie zemdlałam... postawiłam całą przychodnie na nogi... było mi tak głupio i tu jeszcze na to wszystko moje dziewczyny patrzyły... biedne przestraszone... a ja sobie tylko myślę, tylko nie karetka, tylko nie karetka... masakra co się strachu najadłam to moje :) Na szczęście się szybko pozbierałam :)

Biedna :(. Podobno w trzecim trymestrze omdlenia to rzecz dość powszechna, trzeba uważać :(.

Super ze wszystko ok...

A ja wam powiem co moj ukochany maz dziś wymyslil...ze chcialby jeszcze jedno bobo...jeszcze 2 się nie urodziło a on już o. 3 myśli a nie jest osobą rzucajaca slowa na wiatr..no cycki mi opadly

Mój jeszcze przed pierwszą ciążą o trójce fantazjował, ale ja hamuję te jego plany bo ciążę niestety znoszę gorzej niż miałam nadzieję i wcale do kolejnej mi się spieszyć nie będzie :p. Nie mam też pojęcia jak się sprawdzimy w roli rodziców :p.

Ja się również cieszę, że u Was wszystko dobrze, ja wiem, że zapewne gdzie kwiecień/maj będę miała takie skurcze i zapewne skończy się to szpitalem, ale to już mam "wliczone w koszty" ;)

Koniecznie dawaj znać co tam w brzuchu :)

Haha urodzi się drugie, to zobaczy jaki to przeskok :) wtedy jeszcze raz wszystko przemyśli :)

Faktycznie jak nie czujesz się na siłach to nie ma co... ja Ci powiem, że u nas trzecie (planowo) ale chyba, bym jeszcze raz to przemyślała... właśnie względu na zdrowie...mam coraz więcej obaw czy dobrze zrobiliśmy... niby się cieszę, no ale.... chyba w domu więcej radości i nie doczekania niż ode mnie... jestem okropna...

Nie jesteś okropna daj spokój ! Ja mam wrażenie, że moja mama u mnie bardziej się na dziecko cieczy niż ja i też czasami mnie wyrzuty łapią. Potem sobie mówię, że to ja będę musiała do dziecka wstawać w nocy, nie ona, więc ona może się cieszyć a ja mogę się martwić jak to będzie :D.
 
Hej Wam :)
Ale miałam dziś pobudke ;p
Śni mi się jakaś impreza gdzie duuuuzo jedzenia i słodkości mniammmm
a tu bach.! SKURCZ łydki :( silny mocny aż mnie wykrecilo.

A Wy miewacie skurcze łydek?

U nie to był pierwszy raz w ciąży a codzień przyjmuje aspargin ;)
 
Hej Wam :)
Ale miałam dziś pobudke ;p
Śni mi się jakaś impreza gdzie duuuuzo jedzenia i słodkości mniammmm
a tu bach.! SKURCZ łydki :( silny mocny aż mnie wykrecilo.

A Wy miewacie skurcze łydek?

U nie to był pierwszy raz w ciąży a codzień przyjmuje aspargin ;)

Ja na szczescie nie mam skurczy, ale przeróżne sny ciagle [emoji4]
 
reklama
Do góry