reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

I pomyśleć ze ja i kasiulek miałyśmy podobne terminy ❤️❤️Kasiulek jak się czujesz ??
Tak pamiętam ,szkoda że tak wyszło , najważniejsze że się nie poddajesz ,twarde babki z nas ,choć ja myślałam że jak tym razem znowu się nie uda to już nie dam rady ,miałam już dość starań i porażek ,no ale udało się ,leci 26 tydzień ,ciężko mi się chodzi już ,łożysko mam nisko z przodu zachodzi na ujście i mam się mocno oszczędzać ,więc trochę się znowu zamartwiam i tak myślę że po 30 tyg już bezpieczniej się poczuje w razie gdyby coś się działo ,więc póki co niewiele robię w domu ,tylko to co konieczne .
A dziewczyny też wyczytalam że prenatal ma dobry skład i też te metylowane formy witamin także polecam ,oprócz tego biorę jeszcze folian i magnes ,no i duphaston plus neoparin ,acard jakiś czas temu kazała mi gin odstawić
 
reklama
Tak pamiętam ,szkoda że tak wyszło , najważniejsze że się nie poddajesz ,twarde babki z nas ,choć ja myślałam że jak tym razem znowu się nie uda to już nie dam rady ,miałam już dość starań i porażek ,no ale udało się ,leci 26 tydzień ,ciężko mi się chodzi już ,łożysko mam nisko z przodu zachodzi na ujście i mam się mocno oszczędzać ,więc trochę się znowu zamartwiam i tak myślę że po 30 tyg już bezpieczniej się poczuje w razie gdyby coś się działo ,więc póki co niewiele robię w domu ,tylko to co konieczne .
A dziewczyny też wyczytalam że prenatal ma dobry skład i też te metylowane formy witamin także polecam ,oprócz tego biorę jeszcze folian i magnes ,no i duphaston plus neoparin ,acard jakiś czas temu kazała mi gin odstawić
Ja mam teraz ten cykl i owu niby niewiem czy bez clo wyjdzie zobaczymy :) jedno jest pewne ze od razu jak zajdę będę na luteinie i jak najmniej badań ginekologicznych tak mi lekarz mówił ... no nie mogę się teraz poddać wierze ze się uda teraz. A ty się oszczędzaj zaraz stuknie 30 tydz i zleci do końca ❤️❤️
 
Ja mam teraz ten cykl i owu niby niewiem czy bez clo wyjdzie zobaczymy :) jedno jest pewne ze od razu jak zajdę będę na luteinie i jak najmniej badań ginekologicznych tak mi lekarz mówił ... no nie mogę się teraz poddać wierze ze się uda teraz. A ty się oszczędzaj zaraz stuknie 30 tydz i zleci do końca ❤️❤️
Wiesz tak sobie teraz przypomniałam że mnie też dlugo na fotelu nie badała ,może i faktycznie lepiej nic tam nie grzebać na początku ,to trzymam kciuki kochana żeby się udało:)
 
Magdama wiesz to bardzo powoli do mnie dociera.
Te obcylane w witaminach biorę folik ,pregna plus ,witryn d3,aspargin to wszystko raz dziennie .Moje pytanie co proponujecie jeszcze?Może asparhin dwie?Niekiedy wezmę ,bardzo dużo jem orzechów wloskich
Ja biorę wi t. D3, jodid, zmetylowane witaminy z grupy B, Magnezin Comfort 3x1 ale i tak mam takie różne drobne skurcze- palce stóp lub gdzieś w udzie więc nie wiem czy nie za mało. folian, inozytol. Plus leki: luteina podjęzykowa, encorton, estrofem, acard.
 
Ja biorę wi t. D3, jodid, zmetylowane witaminy z grupy B, Magnezin Comfort 3x1 ale i tak mam takie różne drobne skurcze- palce stóp lub gdzieś w udzie więc nie wiem czy nie za mało. folian, inozytol. Plus leki: luteina podjęzykowa, encorton, estrofem, acard.
Pół apteki
 
Janu ,a ty ktory tydzien bo ja die pogubilam,a jak sprawy badan myslalas cos?
9 tydzień...myślałam że zrobię tylko test wolnego DNA - nifty albo harmony, ale lekarz mnie uświadomił że wyłącznie Pappa określa parametry łożyska i że jest absolutnie konieczny...no więc Pappa i USG póki co... i zobaczymy....
 
reklama
Annanuelle nie rezygnuj jestesmy tu od Tak dawna ostatnio z znadziejami mas odwiedzila.U mnie szok czekam sobie na @bo zaczelam brac tabletli na nerwice bo czulam ze nie dam rady I starania ja juz dawno odpuscilam gdy bralam witaminy Mic sie nie dzialo.W lutym czulam sie gorzej nawet przytulanek mi die nie chcialo ,a jak juz to naodczepnego nie wiem bylo moze dwa,trzy razy.Podczas jednego razu tak pomyslalam o zabezpieczemiu bo przeciez odpuszczam bo jus nie chce ,mysle przeciez tak dlugo nic to piernicze.A tu co szok jeszcze kupilam test przez znajoma bo po tearzy jej sie nie podobalam.Nie wiem czy wszystko czytalas ,ale u mnie byla zalamka musialam tabletki odstawic.Zawsze czytalam ze jak sie odpuaci u mnie tak wlasnie bylo .Teraz na te moje jaja patrzrc nie moge I spimy osobmo przez moje jazdy nocne ja myslalam ze do glowy dostane.Tak w nocy wymioty mialam ze nawet w glowie mi cos strzelilo,strasznie.Mi nie daja szans z tymi miesniakami.Troche sie ogarnrlam mam wsparcie w siostrze I w kolezankach ,cociaz jedna starsza ode mnie o dziesiec lat przyjela to katastrofalnie.Moja rada chcesz bierz ten owarin Mic wiecej ,macie ochote to wez to jak dobry sex.nie nastawiaj sie u mnie luty taki byl .Ktoras pisala wiosna sprzyja ja se pomyslalam ciekawe I co cholera mam ciekawie.Psychika jest cholerstwem sprobuj na internecie jest trening autogenny Schultza kazdego dnia poswiec na to te pare minut I sir ztelaksuj dla innych nie ajacych takich problemow moze to byc smieszme a dla mas zbawienne.Alem sie rozpisala

Kochana bardzo Ci kibicuje w tej ciazy...i bardzo dziekuje za ten wpis....kurdcze jestem mega zrezygnowana....z mezem zaczely sie klotnie i wogole bo co jest...maz byl badany i wszystko ok a ja....


Kochane z ostatnich badan u mnie wyniklo ze mam za niski progesteron...moge kogos prosic o przeslanie mi go? zaplace za produkt,przesylke i nawet za fatyge....Kobietki jesli ktoras moze mi pomoc to bardzo prosze zlitujecie sie ....
 
Do góry