reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Dzisiaj pierwszy raz syn "zagruchał" jak rasowy gołąb... I wszedł w etap pieluszek w rozmiarze midi... Postępy;-)
 
reklama
Pamietnik dla zmęczonych rodziców... Naprawde dobry;-)
1552720667155.jpeg
1552720729047.jpeg
1552721054905.jpeg
 
Jestem zombi ale trzeba sobie radzic...
W nocy nie budze dziecka na karmienie jesli spi... Czasem uda mu sie spac 5 godzin a to ratuje tyłek ;-)
 
Jestem zombi ale trzeba sobie radzic...
W nocy nie budze dziecka na karmienie jesli spi... Czasem uda mu sie spac 5 godzin a to ratuje tyłek ;-)
Moja na początku chodziła o 3 nad ranem przez 2 tyg. Później przez jakiś czas o 1szej a teraz chodzi o 23ciej i śpi do przeważnie 6:30. Ale już pod wieczór jest strasznie marudna i płacze, trzeba się mocno gimnastykowac by nie płakała :)
 
A u mnie nie jest tak źle. Nawet się wysypiam, młody ładnie śpi, usypia do 21, wówczas ma dłuższy czas spania, potrafi nawet spać do 2, potem czasem do 6 i max do 7, kiedy wstajemy. Nie narzekam. Wiadomo, że są i noce gdzie karmię co 2-3h. W nocy nie odbijam, nie przewijam (no chyba, że jest kupa to wtedy muszę bo miałabym całe łóżko brudne - robi rzadko a porządnie). Śpimy razem, może to jest klucz do sukcesu bo czuje moją bliskość.
Uśmiechy też już są przepiękne od kilku tygodni. Teraz zaczęły się ćwiczenia, czyli wierzganie nogami i rękami.
 
reklama
Witam się po raz pierwszy☺Też jestem mamą styczniowego chłopczyka. Leoś urodził się 8. 01, to moje trzecie dzieciątko☺Dziewczyny, czy możecie wypowiedzieć się na temat szczepień? Szczepiłyscie już swoje maluszki? Jakimi szczepionkami i jak reagowały? Leon jeszcze nie zaszczepione bo wiecznie zasmarkany i odwlekam jak mogę ale w przyszłym tygodniu już muszę z nim pójść. Poprzednie dzieci szczepiłam 5 w 1 ale nie było tak głośno o tych NOPach wszystkich więc stres mniejszy bo i świadomość mniejsza. A teraz jestem przerażona I do tego te pneumokoki obowiązkowe. Jaką wybrać? Bardzo Was proszę o odpowiedzi. Może mnie troszkę uspokoicie....
Miłego dnia!
 
Do góry