reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PMS czy ciąża?

Julia2666

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2019
Postów
15
22/23 kwietnia mam dostać okres,od paru dni mam dziwne objawy takie jak nudności, ból brzucha, czasami wymioty, nie bolą mnie piersi ale od dwóch dni mam taki ból brzucha ze nie moge sie ruszyć praktycznie ostatni seks bez zabezpieczenia był 2 tyg temu
 
reklama
Rozwiązanie
ZRÓB TEST!!!
Nie możesz poczekać, bo się zajedziesz, będziesz sobie wkręcać wszystkie możliwe objawy ciążowe i będziesz się ich doszukiwać na siłę, wmówisz sobie, że na bank jesteś w ciąży, a później rozczarowanie będzie ogromnie bolesne.
Na takie objawy ciąży za wcześnie, a nikt Ci tu nie powie, że jesteś/nie jesteś w ciąży, bo równie dobrze możesz sobie wkręcać i doszukiwać się objawów na siłę.
Zrób test z porannego moczu.
 
reklama
Aktualnie bolą mnie sutki, przy zakładaniu koszulki jak zahaczyłam to bolało
Okres miałam dostac wczoraj a go nie ma (mam nieregularne) od tygodnia nadal lekko kręci mi sie w glowie i czuje sie jakbym miała dostać okres a go nie ma
Nie mam żadnego plamienia itd
Poprzedni pms wyglądał tak że miałam wahania nastroju, ból sutków/piersi, ból podbrzusza, ale okres potrafi mi sie spóźnić nawet 3tyg więc moge poczekać
 
ZRÓB TEST!!!
Nie możesz poczekać, bo się zajedziesz, będziesz sobie wkręcać wszystkie możliwe objawy ciążowe i będziesz się ich doszukiwać na siłę, wmówisz sobie, że na bank jesteś w ciąży, a później rozczarowanie będzie ogromnie bolesne.
 
Rozwiązanie
Do góry