reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Może to chwilowe, u nas zasypiał ok 22:30 potem budził się ok 4-5:00 i wstawał 7-8:00. Później kilka dni coś Mu się też odwidziało, ale już wrócił to wcześniejszego nocnego schematu. Takze oby i Wasz synek wrócił do dobrych nawyków. :)
Oby [emoji4] czekamy na to z niecierpliwością [emoji3] chociaż kiedyś było by dla mnie nie do pomyślenia mieć pobudke co godzinę i spać łącznie 3/4 h a mimo to wstać rano i funkcjonować a jednak się da [emoji41]
 
reklama
Zarezerwowałam nasz sprawdzony pokój nad Bałtykiem (prawie 2 razy drożej niż 2 lata temu...) z możliwością bezpłatnego odwołania do kwietnia. Ale będę się rozglądać za tą Grecją.
 
Dziewczyny ja jestem z Październikowych mam czy dałoby się jeszcze dołączyć do tego ukrytego forum?
 
Dziewczyny ja jestem z Październikowych mam czy dałoby się jeszcze dołączyć do tego ukrytego forum?
Hej, ja żałuję, że nie dołączyłam do wątku w ciąży, potem dziewczyny przeszły na zamknięte forum i tym sposobem ominęły mnie pogaduchy na babyboom wśród październikówek. Wielka szkoda, bo bardzo lubie forum BB a nie ma większej skarbnicy wiedzy niż inne mamy.
Dziewczyny! Jak brakuje Wam kompanek do rozmów to dajcie znać ;)
 
Hej, ja żałuję, że nie dołączyłam do wątku w ciąży, potem dziewczyny przeszły na zamknięte forum i tym sposobem ominęły mnie pogaduchy na babyboom wśród październikówek. Wielka szkoda, bo bardzo lubie forum BB a nie ma większej skarbnicy wiedzy niż inne mamy.
Dziewczyny! Jak brakuje Wam kompanek do rozmów to dajcie znać ;)

Nikt nie chce nam odpisać:(
 
Nikt nie chce nam odpisać:(
Cześć dziewczyny, ja niestety Was nie kojarzę. Forum prywatne zostało stworzone po tym jak tu na publicznym była nieciekawa akcja, dziewczyna co chwile zakładała nowe konta. Dlatego mamy zasadę że żadnych nowych dziewczyn nie przyjmujemy. A nawet jeśli chcielibyśmy to dużo osób się wykruszylo przez brak czasu w tym moderator. Mam nadzieje ze wasze Dzidziutki sa piękne, zdrowe, silne i szybko rosną. Pozdrawiam [emoji4]
 
reklama
Do góry