reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Który to może być tydzień ciąży?

Dołączył(a)
22 Maj 2019
Postów
1
Ostatnią miesiączkę miałam 12 kwietnia do 18 kwietnia. Cykle mam nieregularne powyżej 30 dni. 15 maj zrobiłam test ciążowy wynik negatywny. 21 maja zrobiłam dwa testy zwykły 2 kreski i elektroniczny który pokazał ze jestem w 2 albo 3 tyg ciąży. Jeśli liczyć tydzień ciąży od pierwszego dnia miesiączki to wychodzi 6 tydz ciąży co jest bardziej prawdopodobne? Od 3 dni boli mnie podbrzusze.
 

Załączniki

  • 0D631665-C80E-49EF-A8DC-6DE4378EFE81.jpeg
    0D631665-C80E-49EF-A8DC-6DE4378EFE81.jpeg
    644,3 KB · Wyświetleń: 213
reklama
Rozwiązanie
Ostatnią miesiączkę miałam 12 kwietnia do 18 kwietnia. Cykle mam nieregularne powyżej 30 dni. 15 maj zrobiłam test ciążowy wynik negatywny. 21 maja zrobiłam dwa testy zwykły 2 kreski i elektroniczny który pokazał ze jestem w 2 albo 3 tyg ciąży. Jeśli liczyć tydzień ciąży od pierwszego dnia miesiączki to wychodzi 6 tydz ciąży co jest bardziej prawdopodobne? Od 3 dni boli mnie podbrzusze.
Wg miesiączki jest to 5 tc + 6. Te elektroniczne testy bazują na ilości hormonu i pokazują raczej tygodnie od domniemanego zapłodnienia. Lekarz zawsze weryfikuje tygodnie na podstawie obrazu usg.
Ostatnią miesiączkę miałam 12 kwietnia do 18 kwietnia. Cykle mam nieregularne powyżej 30 dni. 15 maj zrobiłam test ciążowy wynik negatywny. 21 maja zrobiłam dwa testy zwykły 2 kreski i elektroniczny który pokazał ze jestem w 2 albo 3 tyg ciąży. Jeśli liczyć tydzień ciąży od pierwszego dnia miesiączki to wychodzi 6 tydz ciąży co jest bardziej prawdopodobne? Od 3 dni boli mnie podbrzusze.
Najlepiej w takim razie tc ustali lekarz na usg :).
 
Ostatnią miesiączkę miałam 12 kwietnia do 18 kwietnia. Cykle mam nieregularne powyżej 30 dni. 15 maj zrobiłam test ciążowy wynik negatywny. 21 maja zrobiłam dwa testy zwykły 2 kreski i elektroniczny który pokazał ze jestem w 2 albo 3 tyg ciąży. Jeśli liczyć tydzień ciąży od pierwszego dnia miesiączki to wychodzi 6 tydz ciąży co jest bardziej prawdopodobne? Od 3 dni boli mnie podbrzusze.
Wg miesiączki jest to 5 tc + 6. Te elektroniczne testy bazują na ilości hormonu i pokazują raczej tygodnie od domniemanego zapłodnienia. Lekarz zawsze weryfikuje tygodnie na podstawie obrazu usg.
 
Rozwiązanie
Do góry