reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres,beta ujemna a ciąża

Wiem. Dlatego jade specjalnie do Wrocławia. Mają lepszy sprzęt. A ja lubie jak sprzęt jest dobry. Płace to wymagam
Wiesz co, ja słyszałam gdzieś albo może w internecie przeczytałam, ze bliźniaki to widać tylko na RTG. USG nie pokaże, sprawdzone info. Lepiej zmień lekarza, skoro on tego nie wie[emoji28]
 
reklama
Żeśmy się pośmiały, fajnie było[emoji23]
Ale ta dziewuszka na serio musi mieć coś nie tak z głową żeby takie rzeczy wypisywać [emoji2356]
Ten wątek nadawał by się do jakiś badań naukowych[emoji23]
 
No wiec dwa takie same przypadki to nie wyjątek od reguły tylko mocne argumenty potwierdzajace teze. Mamy racje [emoji106][emoji4][emoji14]
No właśnie uważajcie co piszecie , bo ja też zaczynam myśleć ,że mogę mieć bliźnięta , bo 2 razy wtedy było ,a lekarz twierdzi że mam tylko jedno ;)
 
A myslicie że jak jestem juz jakies 3 dni po owulacji, to wyjdzie mi już test ciążowy?[emoji23]
Tak bym chciala bombelka[emoji87][emoji86][emoji85]
 
reklama
Do góry