reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

Dzola83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
492
Witam serdecznie,

Potrzebuje Waszej porady. Jest to mój pierwszy cykl z testami owulacyjnymi. Robione kolejno 12,13 x2 i dziś x2 . Wg obliczeń owulacja powinna być jutro, objawy są i to baaaardzo wyraźne, tylko zglupialam z tymi testami. Czy wg Was to już?
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc
985915
 
reklama
Zglupialam... cykle 26dni, pierwszy dzień cyklu 1.06. Niby był pozytywny już. Dziś 17 i znowu?☹
 

Załączniki

  • 20190617_222018.jpg
    20190617_222018.jpg
    914,5 KB · Wyświetleń: 1 747
Czy takie cieniutkie paseczki też oznaczają owulację? Takie ledwo widoczne? Kiedyś robiłam to były tylko takie a ciemny nigdy się nie pokazał. I czy nie zauważylyście tak jak ja różnicy między strumieniowymi a paskowymi? Mi się zdaje że te strumieniowe nigdy nie pokazują .....
 
reklama
Do góry