reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jelenia Góra- ciężaróweczki i mamuśki

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
4 Listopad 2018
Postów
11 868
Albo ja mam urojenia i wszędzie widzę ciężaróweczki, albo faktycznie tak dużo jest Was/Nas w Jeleniej Górze :) Miło by było wymienić się doświadczeniami z okresu ciąży, jak i już porodu i macierzyństwa. Sklepy, miejsca, lekarze itp. Na pewno nie tylko mnie (przyjezdnej) by to pomogło
 
reklama
Albo ja mam urojenia i wszędzie widzę ciężaróweczki, albo faktycznie tak dużo jest Was/Nas w Jeleniej Górze :) Miło by było wymienić się doświadczeniami z okresu ciąży, jak i już porodu i macierzyństwa. Sklepy, miejsca, lekarze itp. Na pewno nie tylko mnie (przyjezdnej) by to pomogło
Witam. Miłoby było wymienić się opiniami o lekarzach w Jeleniej Górze. Kogo polecić, kogo odradzić.... Nie tylko na okres ciąży, ale tak w ogóle...
 
Dokladnie :) milo że zajrzałaś.
Ja niestety jestem tu krótko a już mam nie miłe doświadczenie z lekarzami. Za to co do sklepów.. codziennie szukam pretekstu zeby jechac na poczte.. bo praktycznie obok bryka dla smyka ;)
Witam. Miłoby było wymienić się opiniami o lekarzach w Jeleniej Górze. Kogo polecić, kogo odradzić.... Nie tylko na okres ciąży, ale tak w ogóle...
 
Po przykrych doświadczeniach zrezygnowałam z Winkler-Lach, w koncu dotarlam do Piskozuba- bo i prywatnie i w szpitalu- wiec to zawsze jakieś "chody".
Chciałam bardzo do Bielasika ale on nie pracuje juz w szpitalu z tego co mi powiedziano ostatnio, albo w przychodni- wlasnie nie wiem tego do konca. Wiem ze w Feminie przy prenatalnych mozna na niego trafić- to wiem od Piskozuba bo mi go polecił :)
I jakiego lekarza wybrałaś jeśli mogę spytać?
 
Po przykrych doświadczeniach zrezygnowałam z Winkler-Lach, w koncu dotarlam do Piskozuba- bo i prywatnie i w szpitalu- wiec to zawsze jakieś "chody".
Chciałam bardzo do Bielasika ale on nie pracuje juz w szpitalu z tego co mi powiedziano ostatnio, albo w przychodni- wlasnie nie wiem tego do konca. Wiem ze w Feminie przy prenatalnych mozna na niego trafić- to wiem od Piskozuba bo mi go polecił :)
A to w ogóle nie kojarzę takiego nazwiska nawet... A tylu lekarzy sprawdziłam w Jeleniej ... ☺️
 
Zgadza sie.
A piskozub w poradni w szpitalu, pracuje tam i prywatnie na kiepury. Starszy gość.
Ja i rak mam swojego lekarzs ale prawie 4h drogi od Jeleniej. Tutaj natomiast musze miec jakiegos rezerwowego pod ręką :)


Piskozuba. O Bielasiku słyszałam. Przyjmuje chyba ma Sudeckiej.
 
reklama
Zgadza sie.
A piskozub w poradni w szpitalu, pracuje tam i prywatnie na kiepury. Starszy gość.
Ja i rak mam swojego lekarzs ale prawie 4h drogi od Jeleniej. Tutaj natomiast musze miec jakiegos rezerwowego pod ręką :)
No Tak. Pewnie. Im bliżej tym lepiej. Ale widzę że nikt tu nam nie pomoże :(
 
Do góry