reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Wiesz co, ja nie czuję się dobrze w ciąży. Już mi ciężko. Marzę by móc w spokoju siedzieć, spać... a tu całe dwa miesiące do konca. Oby mała zdecydowała sie wyjść po 37 tc bo oszaleje. Gdyby nie fakt, że to dopiero 31tc to juz bym chciała ja wywoływać.
Rozumiem cie. Miałam teraz to samo w ciąży. A mała wyszła 2 dni po terminie. Jiz trafiłam nadzieje.
 
reklama
Mój chyba też tak jakoś przybierał. Duży i silny chłopczyk [emoji6] j do tego bardzo dzielny.Jej jaka ślicznotka i jakie włoski też ma [emoji7][emoji7][emoji7] szybko będziesz kiteczki robiła [emoji6] chłopcy też mieli takie czuprynki?

Ja jutro zaczynam 31tc [emoji7] jeszcze z 7tc i mała ma pozwolenie na wyjście [emoji23]
Czekam na twoja maleńka [emoji179]
Mam nadzieję że szybko jej włoski urosna [emoji7] chłopcy mieli włoski też ale krótsze i szybko im się na górze przerzedzily. Ale szybko też zaczęły odrabiać i na roczek już mieli ładne włoski długie.
 
Kochana a kiedy masz termin? Dlaczego idziesz na cięcie skoro chciałabyś sn próbować. Ja jestem po 1cc i 2 vbac. A teraz było wręcz cudownie jeśli można tak opisać poród naturalny [emoji23]
 
Wybaczcie za ten spam. I ta ilość postów.
Jeszcze pokaże wam moja kluske [emoji171]
PicsArt_07-08-10.31.45.jpeg
 
reklama
Do góry