reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cały czas w nocy pił wodę - teraz od jakiś 2 tyg ma fazę na sok. Woda pluje. Muszę się bardziej zmobilizować i wrócić do wody ;)
A tak swoją drogą to od kiedy można podawać zwykła mineralna? Bo ja cały czas jeszcze ja przegotowuje.

Za 2 tyg Stasiu kończy 8 miesięcy a dzień później mamy umówiona wizytę w klinice. Zobaczymy co powie doktorek.
Liczymy na zgodę na transfer wrzesień/ październik.

Mysle, ze juz mozesz podawac wode butelkowa.

Trzymam kciuki i naprawde podziwiam za odwage [emoji16]
Ja jestem na etapie buntu dwulatka i gdybym miala w domu niemowle to chyba bym sie wyprowadzila [emoji38][emoji38]
 
reklama
Cały czas w nocy pił wodę - teraz od jakiś 2 tyg ma fazę na sok. Woda pluje. Muszę się bardziej zmobilizować i wrócić do wody ;)
A tak swoją drogą to od kiedy można podawać zwykła mineralna? Bo ja cały czas jeszcze ja przegotowuje.

Za 2 tyg Stasiu kończy 8 miesięcy a dzień później mamy umówiona wizytę w klinice. Zobaczymy co powie doktorek.
Liczymy na zgodę na transfer wrzesień/ październik.

Ja Was wszystkie podziwiam, że decydujecie się tak szybko na drugie... Moja ogólnie grzeczna i bez większych problemów, a te 10 miesięcy mnie wykończyło psychicznie, chce do ludzi, do pracy, po rodzeństwo wrócę może w przyszłym roku
 
Dziewczyny czy ktoras z Was robila podwojne prenatalne?
Ja sie zapisalam do takiego bardzo dobrego miejsca w Krk ale poniewaz wypada to w okolicy weekendu sierpniowego, brak miejsc itp to wcisneli mnie na okolo 13t+2d.
A poniewaz jestem w programie w klinice to dostane skierowanie na prenatalne na NFZ i tak jakos mnie korci zeby isc po 11tc na te NFZtowskie a pozniej na te hiper ekstra... ale to chyba juz przerost formy... sama nie wiem.
 
Jaś był takie cudo do 4 m-ca:). W nocy budził się raz albo wcale, nie wisiał na cycku, nie płakał, sam zasypiał:). Potem zaczęło mu się zmieniać. Teraz też jest cudo-większe, cięższe, bardziej kumate, bardziej samodzielne...moje cudo❤☺❤.
Iskierko wszystkie nasze dzieciaki to cuda ❤️
Bardziej lub mniej niesforne ale kochane najbardziej na świecie.
 
:-D
Mysle, ze juz mozesz podawac wode butelkowa.

Trzymam kciuki i naprawde podziwiam za odwage [emoji16]
Ja jestem na etapie buntu dwulatka i gdybym miala w domu niemowle to chyba bym sie wyprowadzila [emoji38][emoji38]
Odwaga a może chwilowa niepoczytalność:-D
Co więcej bierzemy dwa pieciodniowe a i tak zostaje nam jeszcze dwójka.
 
Dziewczyny fotelik samochodowy dla starszego dziecka który dłużej potrzyma i najchętniej tyłem do kierunku jazdy, jaki polecacie? Taki dla dziecka 2 lata+ Cena mnie nie interesuje tylko bezpieczeństwo.

Edit. Dla dziecka który szybko rośnie w górę [emoji23]
Grupa na fb społeczność 8 gwiazdek polecam dużo Wielmożna dowiedzieć.Jest tam kilka modeli które polecają i najlepiej podjechać i zmierzyc
 
Dziewczyny czy ktoras z Was robila podwojne prenatalne?
Ja sie zapisalam do takiego bardzo dobrego miejsca w Krk ale poniewaz wypada to w okolicy weekendu sierpniowego, brak miejsc itp to wcisneli mnie na okolo 13t+2d.
A poniewaz jestem w programie w klinice to dostane skierowanie na prenatalne na NFZ i tak jakos mnie korci zeby isc po 11tc na te NFZtowskie a pozniej na te hiper ekstra... ale to chyba juz przerost formy... sama nie wiem.
Kyrczaczku nikt Ci nie zabroni z tym ze te pierwsze musza byc w okreslonym czasie i nie wiem czy te13t i 2d nie bedzie juz za pozno bo chodzi o przeziernosc karkowa. Do kogo idziesz do Ciechocinka?
Jeszcze co do badań to jak prowadzisz ciaze u kogoś super u siebiw to potem kazde badanie będzie podobne do prenatalnego-ja tak mialam u lekarza do ktorego poszlam kolo 6mc i od tego czasu ciążę prowadzilam u dwóch przy czym ten pierwszy o niczym nie wiedział. Bo co maja sprawdzic to sprawdza a tez sie zastanawiam czy jest sens bo te jednak dlugie badanie i nie wszystko widac zawsze przez brzuch i jest tez dowcipne usg i wez tez to pod uwagę.

A wiec w temacie rodzeństwa to dzis bylam u wujka Jarka:) myslalam ze od razu mnie skieruje na szczepienia ale 0% hamowania sie mu nie bardzo podobalo i zlecil jeszxze jedno badanie. Jak wyjdzie źle to potem przed szczepieniami bede brac jakies leki ale mam nadzieję ze wynik będzie ok i bede mogla ruszyc pelna para
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na rękach go usypiałaś? Mnie by chyba kręgosłup już całkowicie wysiadł :-(( a butli/mm nie chce dawać. Próby włożenia do łóżeczka i czekania aż zaśnie przy kołysankach, mizianiu itp kończą się totalna histeria, której ja nie potrafię znieść, czasem zaśnie jak już jest bardzo zmęczona, że leżymy razem w łóżku
I ja udaję, że śpię, wtedy się znudzi i pada, ale to już do snu nocnego.
Chodzilam a czasem usiadlam i kolysalam o ile sie nie skapnal ze siedze bo w tedy byla histeria. Do teho sviaglam aplikacje na telefon i w tke leciala suszarka. Obecnie ma dużego miska, większego niz on i turla sie z nim po lozku i tak zasypia na noc i po poludniu na pierwsza drzemke bo na druga juz tak nie chce zasypiac. Przed snen jest butla i czasem na niej zasnie a jak nie to sie turla po całym lozku aż zaśnie i w sumie nie pamiętam od czego sie to zaczelo bo wcześniej ten misiek byl wrzucony w kat
 
Do góry