reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

Dołączył(a)
17 Lipiec 2019
Postów
14
Witam przyszłe mamusie. Obecnie jestem w 21 TC. Nie czuję ruchów jakieś coś delikatne czuję ale raczej znajome mówiły że w tym czasie czuły już kopniaki. Bardzo się boje bo poprzednia ciążę miałam obumarłą. W którym tygodniu poczuliście ruchy? Według USG termin mam na 27.11 a jak to jest u Was? I skąd jesteście? Może jest ktoś z okolic
 
reklama
Witam przyszłe mamusie. Obecnie jestem w 21 TC. Nie czuję ruchów jakieś coś delikatne czuję ale raczej znajome mówiły że w tym czasie czuły już kopniaki. Bardzo się boje bo poprzednia ciążę miałam obumarłą. W którym tygodniu poczuliście ruchy? Według USG termin mam na 27.11 a jak to jest u Was? I skąd jesteście? Może jest ktoś z okolic
Jak to Twoja pierwsza tak wysoka ciąża to masz prawo nie czuć wyraźnie ruchów. Poza tym nie napisałaś jak umiejscowione jest łożysko - jeśli na przedniej ścianie to także jest amortyzacja. Czucie ruchów zależy od wielu czynników jak ktoś poczuł w 18 tc to nie znaczy , że druga osoba też. Zależy to od ilości ciąż, położenia dziecka, łożyska itd. Także spokojnie. Skąd jesteś ?
 
Jak to Twoja pierwsza tak wysoka ciąża to masz prawo nie czuć wyraźnie ruchów. Poza tym nie napisałaś jak umiejscowione jest łożysko - jeśli na przedniej ścianie to także jest amortyzacja. Czucie ruchów zależy od wielu czynników jak ktoś poczuł w 18 tc to nie znaczy , że druga osoba też. Zależy to od ilości ciąż, położenia dziecka, łożyska itd. Także spokojnie. Skąd jesteś ?
Jestem z Opoczna. No faktycznie łożysko mam na przedniej ścianie. Ciąża w sumie druga. Każdy mnie pyta o kopniaki a ja nie wiem co myśleć... Dziękuję za odpowiedź
 
Witam przyszłe mamusie. Obecnie jestem w 21 TC. Nie czuję ruchów jakieś coś delikatne czuję ale raczej znajome mówiły że w tym czasie czuły już kopniaki. Bardzo się boje bo poprzednia ciążę miałam obumarłą. W którym tygodniu poczuliście ruchy? Według USG termin mam na 27.11 a jak to jest u Was? I skąd jesteście? Może jest ktoś z okolic
Ja zaczęłam czuć dopiero koło 21 tyg , i to nie żadne kopniaki , kopniaki to czuję od jakiegoś miesiąca może , a jestem w 30 tyg, spokojnie nie panikuj , każda czuję to inaczej i w innym czasie , przy kolejnej ciąży czuję się dużo wcześniej :)
 
Witam przyszłe mamusie. Obecnie jestem w 21 TC. Nie czuję ruchów jakieś coś delikatne czuję ale raczej znajome mówiły że w tym czasie czuły już kopniaki. Bardzo się boje bo poprzednia ciążę miałam obumarłą. W którym tygodniu poczuliście ruchy? Według USG termin mam na 27.11 a jak to jest u Was? I skąd jesteście? Może jest ktoś z okolic

Witaj, mamy w tym samym terminie poród! Ja również nie czuje jeszcze ruchów Dzidzi, nawet nie mam pojęcia jakie to jest uczucie, a co lepsze czy to jest kopnięcie czy po prostu ruch jelit :D
 
Witaj, mamy w tym samym terminie poród! Ja również nie czuje jeszcze ruchów Dzidzi, nawet nie mam pojęcia jakie to jest uczucie, a co lepsze czy to jest kopnięcie czy po prostu ruch jelit :D
No właśnie coś tam wczoraj mi ,, pływało" jak się położyłam nie wiem czy to jest TO. Muszę porozmawiać z moją panią ginekolog wizytę mam 25-go. Byłaś na połówkowych?
 
Ja zaczęłam czuć dopiero koło 21 tyg , i to nie żadne kopniaki , kopniaki to czuję od jakiegoś miesiąca może , a jestem w 30 tyg, spokojnie nie panikuj , każda czuję to inaczej i w innym czasie , przy kolejnej ciąży czuję się dużo wcześniej :)
Trochę jestem spokojniejsza po wczorajszym,,pływaniu" ale nie jestem pewna co to było
 
reklama
Nie byłam, czy to jest konieczne badanie? Bo nie orientuje się [emoji4]
Niby nie jest, ja poszłam bo mam cały czas zagrożona ciążę w dodatku z tymi ruchami dzidzi jest jak jest więc chciałam być pewna że jest ok. No i była niespodzianka moja pani doktor mówiła że widzi dziewczynkę a na badaniach wyszło że chłopiec. Jeszcze się śmiałam bo tak dokładnie wszystko pokazał ci ma między nóżkami ja od początku czułam że chłopak będzie
 
Do góry