reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

Połówkowe to są prenatalne , na nich lekarz może Ci powiedzieć czy dziecko nie ma np zespołu downa , i innych wad ,których nie zobaczy ginekolog prowadzący , no chyba że Twój lekarz również takie badania wykonuje
 
reklama
Witam przyszłe mamusie. Obecnie jestem w 21 TC. Nie czuję ruchów jakieś coś delikatne czuję ale raczej znajome mówiły że w tym czasie czuły już kopniaki. Bardzo się boje bo poprzednia ciążę miałam obumarłą. W którym tygodniu poczuliście ruchy? Według USG termin mam na 27.11 a jak to jest u Was? I skąd jesteście? Może jest ktoś z okolic

I jak tam? Czujesz już bulgotanie? [emoji4]
 
I jak tam? Czujesz już bulgotanie? [emoji4]
No niby coś tam Bulgota ale nie wiem czy to TO. Byłam 3 dni temu u lekarza. Było wszystko ok. Dzidzia się zaczynała wiercić z czasem. Jestem spokojniejsza pani doktor powiedziała że od ok 22 tygodnia mogę coś dopiero poczuć więc jestem spokojna. Poza tym jestem mega szczęśliwa szyjka macicy jest ok i łożysko na swoim miejscu w dodatku odstawiam duphaston . A jak tam Twój brzusio?
 
No niby coś tam Bulgota ale nie wiem czy to TO. Byłam 3 dni temu u lekarza. Było wszystko ok. Dzidzia się zaczynała wiercić z czasem. Jestem spokojniejsza pani doktor powiedziała że od ok 22 tygodnia mogę coś dopiero poczuć więc jestem spokojna. Poza tym jestem mega szczęśliwa szyjka macicy jest ok i łożysko na swoim miejscu w dodatku odstawiam duphaston . A jak tam Twój brzusio?

No ja jestem w 23 tyg i dopiero zaczynam czuć ruchy [emoji3] dziwne uczucie, czasami mnie nawet przeraża jak akurat widzę i czuje kopniaki jednocześnie [emoji23]
 
No ja jestem w 23 tyg i dopiero zaczynam czuć ruchy [emoji3] dziwne uczucie, czasami mnie nawet przeraża jak akurat widzę i czuje kopniaki jednocześnie [emoji23]
Ja ostatnio rozmawiałam z mamą. Mówiła że to super uczucie a ja stwierdziłam że będę się czuć jakby mi miał jakiś kosmita z brzucha wyskoczyć bo się ,,obcych" naogladalam.
 
Witam przyszłe mamusie. Obecnie jestem w 21 TC. Nie czuję ruchów jakieś coś delikatne czuję ale raczej znajome mówiły że w tym czasie czuły już kopniaki. Bardzo się boje bo poprzednia ciążę miałam obumarłą. W którym tygodniu poczuliście ruchy? Według USG termin mam na 27.11 a jak to jest u Was? I skąd jesteście? Może jest ktoś z okolic

Kochana daj sobie jeszcze tydzień. Ja jestem w drugiej ciąży i tak na dobre zaczęłam czuć 23 tc teraz mam 25 i dostaje takie kopniaki, że ledwo chodzę ;)
 
reklama
reklama
Do góry