reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Twój mąż to wszystko jenoczesnie stosował czy w jakiś odstępach czasu ? Bo sporo tego..dało to jakiś efekt ?
Moj mąż stosowal to naprzemiennie, tego nie napisalam.
Raz bral Profertil, w kolejnym miesiacu FertilMen Plus, itp. Dodatkowo do tego dawalam jeszcze wit D,C,A,E, kwasy omega 3, cynk, selen.
Jadl tez sporo orzechów brazylijskich.
U Nas z 3 mln plemnikow zrobilo sie ok 50 mln, ruch z 12% skoczyl do 52%, i morfologia z 1% do 72%. Tyle ze w Naszym przypadku byla tez operacja na zylaki powrozka nasiennego.
Ale maz nadal bierze te witaminy, i będzie je bral dopoki sie Nam nie uda.
 
reklama
Dzisiaj 30dc piersi już bolą jak diabli, kłują jajniki pewnie na dniach pojawi się @ i zacznę kolejny cykl z clo. Czy przyjmujecie jeszcze jakieś suplementy? Ja biorę tylko Actifolin ale zastanawiam się czy można się wspomóc jeszcze czymś.
 
Dzisiaj 30dc piersi już bolą jak diabli, kłują jajniki pewnie na dniach pojawi się @ i zacznę kolejny cykl z clo. Czy przyjmujecie jeszcze jakieś suplementy? Ja biorę tylko Actifolin ale zastanawiam się czy można się wspomóc jeszcze czymś.
Ja nic nie biorę oprócz kwasu foliowego folik, zresztą lekarz mówił ze narazie nic nie potrzeba oprócz kwasu foliowego
 
Mam pytanie kobietki. Czy któraś z was brała duphaston na wywołanie @. A jeśli tak to czy zawsze się pojawiła.
Ja biorę co miesiąc od 21 do 28 dc. Ostatnio dostałam @ 12 dni po ostatniej tabletce. Zazwyczaj @ jest ok 2-3 dni po ostatniej tabletce ale nie ma reguły. Gdzieś czytałam, że może się wydłużyć do 14 dni
 
A czy któraś z Was ostatnio kupowała zastrzyk ovitrelle i jak cenowo? W jakiej aptece? Bo jak kupowałam w grudniu jeszcze w 2018 to płaciłam prawie 100 zl
 
A czy któraś z Was ostatnio kupowała zastrzyk ovitrelle i jak cenowo? W jakiej aptece? Bo jak kupowałam w grudniu jeszcze w 2018 to płaciłam prawie 100 zl
Ja kupowałam jakieś 3 tyg temu ovitrelle i zapłaciłam 147 zł, także sporo.. ale poza tym był w niektórych aptekach problem z dostępnością (ten sam problem o którym tak teraz głośno z brakiem leków np na tarczycę bo to podobno ten sam producent )
 
Witam mam pytanie. Lekarz przepisał mi Clostilbegyt i kazał brać od 2 do 7 dnia cyklu. Tylko to jest 6 dni a wyczytałam ze powinno się brać 5. Dzwoniłam do położnej ona nie jest w stanie mi nic powiedzieć. Jak rozumieć od 2 do 7? Liczyć ten 7 czy nie?
 
Witam mam pytanie. Lekarz przepisał mi Clostilbegyt i kazał brać od 2 do 7 dnia cyklu. Tylko to jest 6 dni a wyczytałam ze powinno się brać 5. Dzwoniłam do położnej ona nie jest w stanie mi nic powiedzieć. Jak rozumieć od 2 do 7? Liczyć ten 7 czy nie?
Ja przyjmuję od 4 do 9 i tego dziewiątego dnia również biorę tabletki.
 
Ja kupowałam jakieś 3 tyg temu ovitrelle i zapłaciłam 147 zł, także sporo.. ale poza tym był w niektórych aptekach problem z dostępnością (ten sam problem o którym tak teraz głośno z brakiem leków np na tarczycę bo to podobno ten sam producent )
bo z tego co czytałam ten zastrzyk kosztuje od 59 zł do 160 zł i w nie których aptekach można go taniej kupić. Wiem z tego bo w aptece codziennej kosztuje ok 100 zł a kiedy kupowałam w innej w kielcach ale nie pamiętam nazwy i kosztował ok 70 zł to 30 zł różnicy
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Co u Was słychać?? U mnie zawirowania... Po ostatniej stracie miałam bardzo długą przerwę pomiędzy @ bo aż 56 dni... już znowu miałam nadzieję ze się udało ale w środę przyszła @.... :(
Trochę odpoczęłam, byliśmy na wakacjach - Wyluzowałam :)
Jutro zaczynam 2 cykl z CLO. Mam teraz brać 2 tabletki dziennie.
Ostatnio lekarz powiedział mi że częściej obserwuję się ciąże po zakończeniu kuracji z CLO więc jest nadzieja.
Mój lekarz planuje dla mnie 3 kuracje.
A jak u Was?? Pozdrawiam :)
 
Do góry